This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Platelen Eskaf dekselpot, 1930
Result: 300 EUR

Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Meissen theeservies
Result: 400 EUR

Antiek, 18e eeuws, Duits porseleinen Meissen theeservies. Theekan gemerkt met Marcolini teken. Zes schotels, goed. Zes kopjes, goed. Suikerpot, minimale chip bloem. Melkkan, tuit gelijmd. Theekan, roo...

Antieke Breetvelt vaas, H 54 cm.
Starting price 800 EUR

Zeer grote antieke art deco Breetvelt Gouda-Zuid Holland platelen vaas. Letter A. Circa 1910 - 1920. Floraal abstract decor. Afmeting: H 54 x Ø 30 cm. In goede staat.

Majolica bloempot op zuil
Starting price 150 EUR

Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse (Schertz)kan, H 20,2 cm.
Starting price 500 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence kan met aap. 18e - 19e Eeuw. Gemerkt P.B. 2. Chip tuit. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Meissen servies
Starting price 2.500 EUR

18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...

Antiek Meissen figuur, 1900
Starting price 600 EUR

Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.

Antiek Meissen figuur, H 16 cm.
Starting price 450 EUR

Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Kaartspeelster met goud decor. Chip basement, verder in goede staat. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Zes delen Herend servies
Result: 150 EUR

Zes delen divers Herend servies. 20e Eeuw. Floraal/goud decor. Rood/groen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Porseleinen tegel
Starting price 300 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen tegel in lijst met damesportret. Gesigneerd E. Eveldt 1879. Verso Ester d'Amfrevrille + familiewapen. Afmeting: H 66 x B 46 cm. In goede staat.

Antieke platelen vaas op zuil, 1910
Starting price 400 EUR

Zeldzame antieke Hollandse polychrome platelen bloempot op zuil. Gouda Holland 352 5. Circa 1910. Bovenrand haarlijn bloempot. Bovenste gedeelte zuil haarscheuren. Afmeting: H 90 x Ø 30 cm. In redelij...

18e Eeuwse Meissen theepot
Result: 550 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900
Starting price 850 EUR

Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...

Antieke Delftse lampenvoet, H 42,5 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence lampenvoet (knobbelvaas). Floraal decor + messing monturen. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Drie antieke Franse borden, 1900
Starting price 150 EUR

Drie antieke Franse porseleinen borden met figuren/goud decor. Gemerkt prov. S + E, E.S. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.

Capodimonte Reuge speeldoos
Result: 300 EUR

Capodimonte keramieken Reuge speeldoos met verguld messing. Sieradendoos. Speelt melodie Edelweiss. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 17 x 14 cm. In goede staat.

4x Meissen kop + schotel
Starting price 150 EUR

Vier antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotels uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 13 cm. In goede staat.

Set van drie antieke majolica vazen, 1900
Starting price 150 EUR

Drie-delige antieke majolica vazen set met floraal decor. Circa 1900. Engeland + nummers. Eén oor van grote vaas gelijmd. Afmeting: H 28 - 42 cm. In goede staat.

Kleine Meissen spiegel
Starting price 40 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

Uitgebreid empire servies, 1820
Result: 250 EUR

Uitgebreid vroeg 19e eeuws empire servies. Wit met goud. Circa 1820. Bestaande uit: Negen schalen, drie tazza's, twee dekselterrines, twee grote schenkkannen, koffie + theepot, schotels, ontbijtborden...

Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm.
Starting price 150 EUR

Vijf mooie vroeg 19e eeuwse porseleinen empire kratervazen. Twee sets van twee, plus losse vaas. Kleinere set één haarlijn. Goud slijtage. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Vier empire kop en schotels
Result: 130 EUR

Vier vroeg 19e eeuwse empire porseleinen kop en schotels. Onder andere Muiderpoort Amsterdam, gaaf. Twee florale kopjes, oortje/hengsel gelijmd. Eén kop en schotel met Italiaans landschap, goed. Eén s...

2x Antieke baardman kruik
Starting price 200 EUR

Twee antieke Duitse historisme baardman kruiken van aardewerk met tinnen deksels. Met bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke majolica jardiniere, 1920
Starting price 80 EUR

Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm.
Result: 170 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.

18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot
Result: 1.400 EUR

18e Eeuwse polychrome Fayence Albarello (apothekers)pot met annotatie 1763. Italië. Chip onderrand. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 15 cm.
Result: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Eén voet gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm.
Result: 500 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met vissers in landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 16 - 23 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22 cm.
Result: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met floraal/figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vaaslampen
Result: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen als lampenvoeten. Floraal decor. Bodemmerk lampetkan + AJvdp. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tulpenvaas, 1880
Result: 950 EUR

Antieke Delftse tulpenvaas met landschap decor. Circa 1880. Gemerkt AK. Minimale glazuurschades. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.
Result: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Eén vaas gelijmd + kleinere restauraties. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 20 cm.
Result: 100 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome Fayence vaas met kasteel/jager/hert decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm.
Starting price 180 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas, H 40 cm.
Result: 375 EUR

Grote 18e eeuwse achtkantige Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Mogelijk huwelijk deksel + vaas. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaaslamp
Result: 350 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet, met messing monturen. Octagonaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm.
Result: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met figuren in landschap decor. Beschadiging + restauratie. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Kleine 18e eeuwse Delftse stoof
Result: 100 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence stoof. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: 5 x 7 x 6 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 21 cm.
Result: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Hectagonaal. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm.
Result: 650 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met dorp aan water decor. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

5-Delig Petrus Regout kaststel
Result: 150 EUR

Vijf-delig Hollands Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Set van twee vazen
Result: 80 EUR

Twee antieke Makkumer polychrome fayence vazen met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Delftse borden Ø 23,5 cm.
Result: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse kan, H 36 cm.
Result: 120 EUR

Grote antieke Delftse Fayence kan met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Delftse flessenhouder
Result: 80 EUR

Antieke Delftse Fayence houder met figuren in landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: 7 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Starting price 250 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Result: 150 EUR

Drie-delig Hollands Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 - 41 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm.
Result: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse apothekers pot
Result: 1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot met opschrift PR: Aronis. Floraal/pauw decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse pot
Result: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse polychrome dekselpot met floraal/Hollandse leeuw decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 22 cm.
Result: 150 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence kastvazen met chinoiserie capucine decor. Oudere restauratie. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tabakspot
Result: 550 EUR

Grote antieke Hollandse 19e eeuwse Delftse Fayence tabakspot. St. Vincent. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Drie-delige 18e eeuwse Delftse vazen set
Result: 180 EUR

Drie-delige 18e eeuwse Delftse Fayence vazenset. Landschap/floraal/vogel decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Grote fruitschaal in Sevres-stijl
Result: 325 EUR

Grote Sevres-stijl porseleinen fruitschaal met bronzen montuur. Afmeting: 37 x 46 x 27 cm. In goede staat.

Twee Sevres-stijl vazen, H 57 cm.
Starting price 400 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen bokaalvazen met messing monturen en figuren/goud en landschap decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Twee delen 18e eeuws Delfts fayence
Result: 130 EUR

Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse Meissen wandapplique
Starting price 700 EUR

19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen wandapplique met fijn geschilderd romantisch decor van putti, bloemen en rocailles. Oudere restauratie, rocaille + been + bloemen beschadigd. Afmeting: 47 x 28 x ...

Meissen inktstel
Result: 120 EUR

Duits porseleinen Meissen inktstel met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Franse Sevres dekselpot
Starting price 300 EUR

Antieke Franse Sevres dekselpot (theebus). Met goud/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

18e -19 Eeuws 4-pas tegeltableau
Result: 100 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands Fayence 4-pas tegeltableau. Paard voor stal. Oudere restauratie. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Antiek tegeltableau, 1900
Result: 150 EUR

Antiek Hollands 7-pas tegeltableau. De boekbinder. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

Lot tegels (14x)
Starting price 140 EUR

Veertien antieke Fayence tegels. Divers. 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (33x)
Result: 300 EUR

Lot van drieëndertig mangaankleurige Fayence bloempot tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (30x)
Starting price 250 EUR

Dertig antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

13x Antiek tegels
Result: 100 EUR

Dertien antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (32 st.)
Result: 250 EUR

32 Hollandse Fayence tegels met terpdorpen in dubbele cirkel decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (43 st.)
Result: 325 EUR

43 Hollandse Fayence tegels. 19e Eeuw. Divers. Mangaan kleurig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

33 Antieke tegels (granaatappel)
Result: 250 EUR

Lot van drieëndertig antieke polychrome Fayence granaatappel tegels. Naar 17e eeuws voorbeeld, echter rond 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In redelijk/goede...

Lot antieke tegels (43 st.)
Starting price 400 EUR

Lot van 43 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met decor van heilige. Mangaan-kleurig. Eind 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.

Lot antieke tegels (32 st.)
Result: 300 EUR

Lot van 32 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met landschap decor en dubbele ring. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

18e - 19e Eeuws tegeltableau
Starting price 150 EUR

18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.

Lot tegels, 40 st. (divers)
Result: 150 EUR

40 Diverse Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (22 st.)
Result: 180 EUR

22 Antieke Hollandse Fayence tegels met decor van Friese waterlandschappen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (52 st.)
Starting price 250 EUR

Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.

Lot antieke tegels (28 st.)
Starting price 200 EUR

Lot van 28 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Lot tegels (74 st.)
Result: 550 EUR

Lot van 74 stuks neo renaissance tegels met floraal decor, in 4-pas. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot tegels (35 st.)
Result: 300 EUR

Lot van 35 stuks Hollandse Fayence tegels met decor van terpdorpen et cetera, in dubbele cirkel. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.

Lot tegels (60 st)
Result: 300 EUR

Lot van 60 stuks Hollandse tegels. Witjes. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Lot tegels (58 st.)
Starting price 275 EUR

Lot van 58 stuks Jugendstil wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Lot tegels (30 st.)
Result: 300 EUR

Lot van 30 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met bloem decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.

Lot van 47 stuks antieke witte tegels
Result: 190 EUR

47 Stuks antieke Hollandse witte wandtegels (zgn. witjes). Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels (11x)
Starting price 100 EUR

Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse tegel
Result: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse tegel met wapen Alckmaar (Alkmaar). Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (13x)
Result: 80 EUR

Lot van dertien antieke randtegels met floraal decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 6,5 cm. In goede staat.

Lot Heerend porselein (4x)
Result: 130 EUR

Vier delen Heerend porselein. 20e Eeuw. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Duitse fruitschaal van Plaue Schierholz
Starting price 80 EUR

Duitse Plaue Schierholz porseleinen fruitschaal met rozen/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13,5 x 34 x 22 cm. In goede staat.

Bijzonder grote empire sierkop + schotel, 1820
Starting price 60 EUR

Grote antieke Zuid-Amerikaanse empire porseleinen kop en schotel met wapen/inheems figuur decor. Met tekst Para orcini de Casieli. Circa 1820. Met vergulding. Afmeting: H 11,5 x Ø 16 cm. In goede staa...

Twee vergulde wandborden, 1880
Starting price 150 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde historisme terracotta wandborden met reliëf. Duitsland. Circa 1880. 1x Vergebliche muhe, W.S. + S. 9408. 1x Schwer ist die Kunst, W.S. + S. 9407. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede...

Twee antieke majolica vazen, 1910
Starting price 100 EUR

Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Frans empire theeservies, 1820
Result: 300 EUR

Vroeg 19e eeuws Frans porseleinen empire theeservies met diverse beschilderingen en goud decor. Circa 1820. Bestaande uit: Twee theekannen, melkkan (chip voet), suikerpot, grote kom, twaalf schotels +...

Duitse Meissen schaal Ø 30 cm.
Starting price 200 EUR

Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Twee Duitse theebussen
Result: 70 EUR

Twee antieke Duitse theebussen van porselein. Eén haarlijn + één deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.

Twee Duitse kaarskandelaren
Starting price 200 EUR

Twee antieke Duitse kaarskandelaren van porselein. Gemerkt met kruis + H. Circa 1900. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.