Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur 1000
Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur

Resultaat:

650 EUR

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs 1001
Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startprijs 500 EUR
Verkocht
W.J.J. Nuijen, Winter 1002
W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat:

10.000 EUR

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren 1003
A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startprijs 450 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats 1004
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Resultaat:

180 EUR

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam 1005
Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Henk Dekker, Schepen bij havenmonding 1006
Henk Dekker, Schepen bij havenmonding

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos 1007
Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos

Resultaat:

1.000 EUR

Albertus Verhoesen, Koeien in weide 1008
Albertus Verhoesen, Koeien in weide
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Serie Salvador Dali tegels (6x) 1009
Serie Salvador Dali tegels (6x)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jan Korthals, Stadsgracht 1010
Jan Korthals, Stadsgracht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen 1011
M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

Resultaat:

650 EUR

Wim Wander Kersten, Compositie I 1012
Wim Wander Kersten, Compositie I
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs 1013
Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Niek van der Plas, Strandgezicht 1014
Niek van der Plas, Strandgezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
A. van Porten, Hollandse haven 1015
A. van Porten, Hollandse haven

Resultaat:

200 EUR

Thomas Heesakkers, Stilleven 1016
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 160 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Hollands heidegezicht 1017
A.J. Zwart, Hollands heidegezicht

Resultaat:

230 EUR

Henk Dekker, Hollands havengezicht 1018
Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR
J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep 1019
J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep
Startprijs 1.200 EUR
Ongesigneerd, Religieus 1020
Ongesigneerd, Religieus
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap 1021
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Italiaans triptychon ikoon 1022
Italiaans triptychon ikoon

Resultaat:

100 EUR

Anton Karssen, Hollandse ijspret 1023
Anton Karssen, Hollandse ijspret
Startprijs 1.450 EUR