Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 3004

Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).

Startpreis 1.250 EUR
Ergebnis:
1.350 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.