Diese Webseite verwendet Cookies

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 1193

Ongesigneerd, Interieur met aap

Startpreis 200 EUR
Ergebnis:
1.100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Interieur met musicerende aap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.