Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 3504

Prachtige Franse Empire pendule, 1820

Startpreis 1.800 EUR
Ergebnis:
1.800 EUR

Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x 12 cm. In zeer goede staat.