Diese Webseite verwendet Cookies

41. Juniveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 3563

Engelse Bracket klok, 18e eeuw

Startpreis 2.200 EUR
Ergebnis:
2.000 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast. Afmeting: 49 x 30 x 20 cm. In goede staat.