Diese Webseite verwendet Cookies

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 15

Ingelegde schatulle met zilver

Startpreis 1.200 EUR
Ergebnis:
1.850 EUR

Prachtige reisnecessaire met zilver. Schatulle met uit wortelnotenhout, met monograminleg, S.C. 1862.Voorzien van velouren interieur gevuld met 10 kristallen flacon voorzien van een zilveren deksel met floraal decor en monogram. MT.: Pittway Bros, John & William Pittway, London. Voorzien van lade met opbergruimte. 23x30x17 cm. In goede staat