Diese Webseite verwendet Cookies

46. Oktoberveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 7242

5x Chinese kop + schotels

Startpreis 100 EUR
Ergebnis:
2.750 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Onder andere: Set van vier, floraal + bodemmerk en één maal divers, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 4 - 11 cm. In redelijk/goede staat.