Diese Webseite verwendet Cookies

52. Aprilveiling 2022

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 3643

Zeldzaam Amsterdams staand horloge

Startpreis 3.000 EUR
Ergebnis:
3.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, met datum aanduiding. Afmeting: H 265 cm. In goede staat.