Diese Webseite verwendet Cookies

53. Juliveiling 2022

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
Los: 42

Zilveren jardiniere

Startpreis 150 EUR
Ergebnis:
180 EUR

Zilveren jardiniere, 915/000, rond model voorzien van guirlandes, ramskoppen, geplaatst op 4 klauwpoten. De jardiniere is voorzien van een blauw glazen binnenbak. ø14,5x5,5cm. Spanje na 1934. Voorzien van een restauratie en iets uit ,model, verder in goede staat. Totaal zilvergewicht 65 gram ( zonder glas)