Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Samovaar.
Ergebnis: 450 EUR

Antieke Russische gemerkte samovaar van messing met houten grepen en benen knop op kraan. Circa 1900. Afmeting: H.56 x 38cm.. In goede staat.

2 Antiquarische boeken
Ergebnis: 100 EUR

Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...

Gouden armband + ring
Ergebnis: 110 EUR

Geelgouden armband en ring, 585/000. Een gelapideerde koordarmband met karabijnsluiting, breedte 2,5mm, lengte 18,5 cm en een ring V-model met één kant van de scheen witgoud en één kant van de scheen ...

Lotje sieraden
Ergebnis: 40 EUR

Groot lot sieraden met diverse kettingen horloge, armband en hanger. o.a. Double en zilver.

Zilveren Art Deco schaal.
Ergebnis: 140 EUR

Fraaie zilveren schaal, Art deco, 925/000, BWKS Dupré. Ronde schaal met gehamerd decor, met geschulpte randen op de punten voorzien van een opgelegde bewerking. Geplaatst op een ronde opstaande voet. ...

2x Dekselpot
Ergebnis: 400 EUR

Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...

3 Chinese vazen
Ergebnis: 600 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen met Familie Verte figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

7x Chinese verdeelschaal
Ergebnis: 750 EUR

Zeven maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogels decors etc. . 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Set Chinese vazen
Ergebnis: 1.100 EUR

Twee grote antiek Chinees porseleinen dekselvazen met teksten en Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Met emaille beschilderingen. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 950 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met celadon glazuur, Foohond en paradijsvogel. Eén maal met landschap en figuren decor. Afmeting: 58 - 61 cm. In goede staat.

Plaquette Fam. Rose, China.
Ergebnis: 850 EUR

Oude Chinees porseleinen plaquette, 20e eeuw. Gemerkt, en met tekst. Hoogwaardigheidsbekleders. Mooie kwaliteit. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 350 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon - groen glazuur. 19e Eeuw. Eén maal lotusbloem decor. Eén maal paradijsvogel decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.

3 x tegel
Ergebnis: 150 EUR

Drie maal Hollandse wandtegels in lijst. 17e-18e Eeuw. Hond. ooievaar. en wildzwijn. Afmeting: 43 x 17 cm. In goede staat.

6x Kop + schotel (peterselie motief)
Ergebnis: 550 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Gemerkt met blad. Circa: 1800. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Ergebnis: 375 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en florale decors. (één chip deksel). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 250 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in landschappen en florale decors, geribt. Afmeting.39x29 cm. ø. In goede staat.

Chinees warnhoudbord
Ergebnis: 225 EUR

Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.

Versace Rosenthal servies
Ergebnis: 1.350 EUR

Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...

2 Chinese vazen
Ergebnis: 220 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale- figuren- en goud decors. 19e eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 220 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Tabakspot.
Ergebnis: 750 EUR

Schitterende grote 18e eeuwse Duitse tabakspot met Zuid-Amerikaanse pijprokende figuren. N.3 Rappee. Bovenrand alléén glazuurslijtage. Pot heeft originele messing deksel (ongemerkt). Afmeting: 43 x 29...

Opaline servies
Ergebnis: 110 EUR

Lot antiek opaline-glas serviesgoed. Ca. 1800. Drie kopjes, vier schotels (één kopje gelijmd). Handbeschilderd. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Michael Harris, kunstvaas.
Ergebnis: 550 EUR

Mooie Michael Harris Medina Vis vaas. Ca. 1970. Afmeting: 30 x 26 x 5 cm. In goede staat.