Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

7 x Friedrich Guimpel Fec.
Ergebnis: 60 EUR

7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Afmeting: ca. 25x20cm. In redelijk/ goede staat

Ets, Ids Wiersma
Ergebnis: 90 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Poldergezicht met dorp'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Breling
Ergebnis: 225 EUR

Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.

2x Koper gravure.
Ergebnis: 90 EUR

Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.

v. Garrel
Ergebnis: 170 EUR

v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat

W. Witsen, 2x ets.
Ergebnis: 900 EUR

Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat

E. Versteegh, IJspret
Ergebnis: 60 EUR

E. Versteegh, 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Aquarel 'Kasteel'
Ergebnis: 130 EUR

J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 60 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.

P.H. van Steenwijk
Ergebnis: 155 EUR

P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.

Ets, Ids Wiersma
Ergebnis: 110 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat

Klinkenberg, Aquarel
Ergebnis: 145 EUR

Karel Klinkenberg, 1852-1924. 'Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders'. Aquarel op papier. Afmeting: 19,5 x 8 cm. In goede staat.

Michael van Overbeeke, 'One day'
Ergebnis: 85 EUR

Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.

Arthur Boris Klein, 2 etsen
Ergebnis: 100 EUR

Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.

G. Altman, 'Landschap met sloot'.
Ergebnis: 375 EUR

Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Salvador Dali, 'Vrouwelijk naakt'.
Ergebnis: 140 EUR

Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.

Louis Meys
Ergebnis: 200 EUR

Louis Meys, 1902-1995. Porseleinen mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 41 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Olifant.
Ergebnis: 135 EUR

Anton Heyboer, 1924 - 2005. 'Olifant'. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.
Ergebnis: 2.000 EUR

Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Ergebnis: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd ( omstreeks 1900) 19e eeuw etiket verso onduidelijk, Interieur met kind en hond, Olieverf op paneel Afmeting 36x28cm. In goede staat

Chinees schilderij
Ergebnis: 50 EUR

Groot chinees schilderij, gesigneerd China, 20e eeuw, met goudfazanten, drukkunst of gouache op papier Afmeting 100x160cm. In goede staat

2x B. Mankes (Beint) 1918 -
Ergebnis: 50 EUR

B. Mankes (Beint). 'Twee maal landschap'. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afmeting: 50 x 60 cm en 55 x 61 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Rembrandt
Startpreis 60 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting. 30x40 cm. In goede staat

Chinees zijdeschilderij
Ergebnis: 25 EUR

Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afmeting. 43x27 cm. In goede staat.