Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Quan Yin, Blanc de Chine
Ergebnis: 20 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Ergebnis: 17 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Militaire koppelriem
Ergebnis: 16 EUR

Militaire binnenhelm
Ergebnis: 16 EUR

Armband met lakwerk
Ergebnis: 15 EUR

Patchwork kleed
Ergebnis: 15 EUR

Boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog"
Ergebnis: 15 EUR

Lot overlay glas
Ergebnis: 15 EUR

3x Karaf
Ergebnis: 15 EUR

Reservisten bierpul
Ergebnis: 15 EUR

Chocoladekan.
Ergebnis: 15 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.