Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw
Ergebnis: 1.900 EUR

Mahonie Empire kabinet
Ergebnis: 4.500 EUR

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw
Ergebnis: 4.750 EUR

Mahonie klapbuffet, Louis Seize
Ergebnis: 850 EUR

Mahonie kabinet, Louis Seize
Ergebnis: 1.600 EUR

Verguld altaar, 19e eeuw
Ergebnis: 1.500 EUR

Schrijfbureau met vitrine-opstand
Startpreis 750 EUR

Hollandse penantkast, ca. 1860.
Startpreis 375 EUR

Hollandse penantkast, ca.1860.
Startpreis 375 EUR

Italiaanse kist, 1700
Startpreis 500 EUR

Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Startpreis 400 EUR

Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
Startpreis 2.200 EUR

Gebogen secretaire
Ergebnis: 1.100 EUR

Munten kabinetje, ca. 1820
Ergebnis: 850 EUR

Chinees vitrinekastje
Startpreis 850 EUR

Engels kabinet, mahonie.
Startpreis 400 EUR

Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Startpreis 600 EUR

Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startpreis 1.150 EUR

Wortelnoten Barok secretaire.
Startpreis 2.500 EUR

18e Eeuwse kast met snijwerk
Ergebnis: 430 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze kabinet.
Ergebnis: 600 EUR

Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
Startpreis 800 EUR

Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startpreis 1.100 EUR

Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw
Startpreis 1.200 EUR