Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese Kang Xi kom
Ergebnis: 1.500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met zes tekens bodemmerk en rondom figuren decors. Eén minimale chip 1 mm. Afmeting: 7 x 16 cm ø. In goede staat.

Gouden armband
Ergebnis: 1.400 EUR

Prachtige geelgouden armband, 585/000, gemaakt uit gematteerde ovale schakels voorzien van bakslot met 2 veiligheden. lengte 18 cm. Breedte 24 mm. ca 43 gram. In goede staat

Kapitale eikenhouten beeldenkast
Ergebnis: 1.350 EUR

Kapitale antieke 19e eeuwse eikenhouten Neo-Renaissance, Italiaanse stijl beeldenkast. Credenza met vol plastische houtgestoken figuren, putti's, cherubijnkoppen, vrouwen figuren en druivenranken met ...

Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw
Ergebnis: 1.300 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse Wanli-stijl porseleinen coulissen sierschotel. Floraal. Afmeting: 9 x 55 cm ø. In goede staat.

Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)
Ergebnis: 1.300 EUR

Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.

Zilveren bestek in cassette
Ergebnis: 1.250 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette, model puntfilet, met 8 tafelmessen en dessertmessen met zilveren heft, 8 tafellepels en -vorken, 8 dessertlepels en -vorken, 2 opdienlepels, rijstlepel, aa...

Bloedkoralen ketting
Ergebnis: 1.200 EUR

Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden sluiting, 585/000. 33 Bloedkoralen door middel van ogen aan elkaar bevestigd. ø 12-14 mm. Brutogewicht ca 98 gram lengte 52 cm

Chinees Familie Rose schaal
Ergebnis: 1.200 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal. Familie Rose met bodemmerk. Florale decor, goud decor + tekst. Afmeting: 2,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.

Bloedkoralen ketting
Ergebnis: 1.150 EUR

Collier van grote bloedkoralen met ovale geelgouden streeksluiting, 585/000, versierd met knoppen.2 Rijen met bloedkoralen, ø 8,5-9,5 mm, lengte 35 cm. ca 113 gram.

Perzisch tapijt, 360 x 250 cm.
Ergebnis: 1.150 EUR

Groot handgeknoopt Heris tapijt. In de kleuren rood-blauw. Afmeting: 360 x 250 cm. In goede staat.

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Ergebnis: 1.100 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...

Duitse geldkist, 17e eeuw
Ergebnis: 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.

Capucine officiersklok, 1820
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote antieke Franse messing Capucine officiersklok met wekker en touwtjesslinger. Circa 1820. Haarlijn wijzerplaat. Wijzers later. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Renaissance kast
Ergebnis: 1.100 EUR

Hollandse 17e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met drie lades, drie deuren en zes kleinere lades achter de kleine middelste deur. Afmeting: 112 x 140 x 51 cm. In goede originele staat.

4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw
Ergebnis: 1.100 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vier-delige kannenset. Met florale en vogel decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 14 x 14 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse kruisboog,
Ergebnis: 1.000 EUR

Zeldzame Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Ergebnis: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Ergebnis: 1.000 EUR

Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...

2x Familie Rose vazen (Cheng Lung)
Ergebnis: 1.000 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees spekstenen beeld
Ergebnis: 1.000 EUR

Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Zeldzaam oud Familie Rose bord
Ergebnis: 1.000 EUR

Zeldzaam oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met apart bodemmerk, goud ranken beschildering + herders decor. Afmeting: ø 19,1 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose penselenpot
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,3 x 19,3 cm ø. In goede staat.

Groningse antieke zilveren brandewijnkom
Ergebnis: 950 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, gedreven model met gelobde bewerking op ovale voet. Voorzien van alliantiewapen en monogram L.E. & R.W. MT.:P.J.Kleiwert, Groningen, jl.:5E; 1706. ca 225 gram. 24x12,5x...

Antieke Franse pendule, 1820
Ergebnis: 950 EUR

Antieke Franse vuurvergulde Empire pendule met mannelijke elf. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Klokkast vervuild. Goede vergulding. Afmeting: 48 cm. In goede staat.