Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lederen Chesterfield fauteuil, 1930
Ergebnis: 425 EUR

Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing kan
Ergebnis: 3.300 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

P.J.A. Wagemans, Stadspoort
Ergebnis: 110 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Bandring GG
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse geelgouden bandring met bewerkte rand ribbewerking, bloem en ruitbewerking. Breedte 8 mm, ø 60, ca 5,5 gr. met Amsterdams stadskeur.

Gouden armband
Ergebnis: 200 EUR

Geelgouden pennenarmband, 585/000, met bewerkte schakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm. lengte 20,5 cm. ca 12,8 gram. In goede staat

Antiek bronzen boeddha
Ergebnis: 1.000 EUR

Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Marine enterbijl, 19e eeuw
Ergebnis: 2.600 EUR

Hollandse 19e eeuwse marine enterbijl. Nr. 600 en letter M. Afmeting: 56 x 25 x 3,5 cm. In goede staat.

2 Reiswekkers en een zakhorloge
Ergebnis: 145 EUR

Twee reiswekkers en een zakhorloge. Twee mechanische reiswekkers met rechthoekige leren beschermkast, Stowa en LACO, en een witmetalen zakhorloge met bewerkte plaat, Illinios, en gegraveerde achterpla...

Gouden armband
Ergebnis: 305 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met bolle gourmetschakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 20, 6 gram. 18 cm. In goede staat

2x Porceleyne Fles vazen, 1920
Ergebnis: 110 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles knobbelvazen met florale decors. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lederen laarzen+medicijnbal, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Een paar antieke lederen rijlaarzen en lederen medicijnbal. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht
Ergebnis: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met Eiffeltoren en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

3 Gouden ringen
Ergebnis: 135 EUR

Drie geelgouden trouwringen, 585/000, waarvan 2 voorzien van gravure. Breedte 3-5mm. totaal ca 9,0 gram.

Zilveren Franklin Mint collectie auto's
Ergebnis: 90 EUR

Collectie van Franklin Mint met zilveren miniatuur plaquettes van de 100 beroemdste auto's. In cassette met bijbehorend boekwerk. Grootte 10x16mm. 1975. In zeer goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel
Ergebnis: 150 EUR

Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 400 EUR

Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Ergebnis: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.

Grote Fam. Rose theepot
Ergebnis: 4.400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees Imari porselein
Ergebnis: 80 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met katten en florale decors en goud decors. Eén kopje heeft haarlijn. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Baardmankruik
Ergebnis: 65 EUR

17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik. Lichte glazuur. Oude haarscheuren. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 325 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 425 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...

Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 1.800 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke vaaspendule, 1890
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Franse blauwe vaaspendule met drakenkoppen + keramiek + verguld messing. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 48 cm. In goede staat.