Diese Webseite verwendet Cookies

38. Oktoberveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oude beer, 1920/1930
Ergebnis: 800 EUR

Oud Chinees Mahjong spel
Ergebnis: 90 EUR

Oud Chinees Mahjong spel met benen speelstukken. In houten kist. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Grote Steiff tijger, 1930-1950
Ergebnis: 80 EUR

Grote oude Duitse Steiff tijger, met Knopf im Ohr. Circa 1930 - 1950. Glazen ogen, gestikte neus. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

3x Antieke poppen
Ergebnis: 60 EUR

2x Oude schildpadpoppen
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met gelede lichamen en kleertjes. Liselotte en Bebi bub. Gelimiteerde oplage. Afmeting: circa 50 - 52 cm. In goede staat.

Antiek speelgoed station, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse blikken speelgoed station. Gemerkt Foreign. Circa 1930. Afmeting: 21 x 24 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke poppen, Duitsland
Ergebnis: 45 EUR

Pop, 'Lenci' (?), Antiek
Ergebnis: 40 EUR

Steiff leeuw
Ergebnis: 40 EUR

Lot poppenaccessoires
Ergebnis: 25 EUR