Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
1504 Ergebnisse
Los: 4002

Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw

Ergebnis: 6.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen schrijfkabinet met dubbel gebogen koplijst, diverse (geheime) lades achter getoogde deuren en schrijfgedeelte. Ook wel top bureau genaamd. Circa 1760. Louis...


Los: 1003

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero

Ergebnis: 3.900 EUR

Antoon van Welie. 1866 - 1956. Portret Romeinse keizer Nero. Voorzien van prachtige volhouten Romeinse lijst met Korinthische zuilen en restvergulding. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 181 cm. In g...


Los: 2009

Cloisonné wierookpotje

Ergebnis: 3.800 EUR

Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.


Los: 4

Witgouden armband met briljant

Ergebnis: 3.600 EUR

Prachtige witgouden armband, 750/000, met diamant. Armband met in het midden een soort knoop, volledig bezet met in de briljant geslepen diamanten en singlecut geslepen diamanten. De band, verlopend i...


Los: 6262

Chinese kruik met oren

Ergebnis: 3.250 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.


Los: 1000

W. Moras, Bosbeek in de winter

Ergebnis: 3.000 EUR

Walter Moras. 1856 - 1925. Bosbeek in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 121 x 80 cm. In goede staat.


Los: 1006

Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht

Ergebnis: 2.500 EUR

Ongesigneerd. Indonesische School. Mogelijk Kusama Affandi. 1907 - 1990. Indonesisch hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 147 cm. In goede staat.


Los: 3636

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw

Ergebnis: 2.250 EUR

18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...


Los: 3563

Engelse Bracket klok, 18e eeuw

Ergebnis: 2.000 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...


Los: 4006

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani

Ergebnis: 2.000 EUR

Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.


Los: 58

Gouden Rolex

Ergebnis: 1.800 EUR

Geelgouden Rolex dameshorloge,750/000, Orchid, mechanisch horloge met een zeskantige kast op de rand bezet met 38 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,38 ct. Voorzien van een bewerkte wijzerplaat ...


Los: 3500

Zeldzame Flöten Uhr

Ergebnis: 1.800 EUR

Zeldzame gesigneerde Duitse Biedermeier mahoniehouten Flöten Uhr met acht melodieën. Door Schoepperle A. Lenzkirch. Eén tandwiel achter wijzer verbogen en één wijzer mist. Verder mechanisme compleet. ...


Los: 4021

Chovi Les Eames zetel + voetenbank

Ergebnis: 1.800 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.


Los: 4058

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Ergebnis: 1.750 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.


Los: 4022

Chovi Les Eames zetel

Ergebnis: 1.700 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.


Los: 53

Witgouden briljant armband

Ergebnis: 1.500 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...


Los: 3635

Stoeltjesklok, 19e eeuw

Ergebnis: 1.500 EUR

19e Eeuwse kleine vergulde schippertjes stoeltjesklok. Originele polychromie. Beschadiging. Afmeting: 30 x 14 x 14 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 19

Compleet zilveren bestek

Ergebnis: 1.400 EUR

Compleet zilveren bestek, Duits 800/000, met 12 tafelmessen, -lepels en 13 tafelvorken, 11 dessertmessen en 12 dessertvorken, een fruitmes, 10 koffielepels, 11 ijslepels, 21 taartvorken, een fraai vis...


Los: 4017

Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw

Ergebnis: 1.250 EUR

Zeldzame Franse notenhouten narrenkast. 19e Eeuw. Met narren, gevleugelde fantasie figuren, landschap met amazone te paard en koppen. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 228 x 140 x 55 cm. In goede staa...


Los: 6147

Oude Chinese siervaas

Ergebnis: 1.250 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met bont decor, vleermuizen, draken, floraal. Fijn gedecoreerd. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In goede staat.


Los: 256

Antiek horloge met speelwerk

Ergebnis: 1.200 EUR

Antiek zakhorloge met speelwerk. Groot horloge met witte wijzerplaat voorzien van een voorstelling met bloemen en muziekinstrumenten. ø 65 mm. In goede staat


Los: 1018

Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam

Ergebnis: 1.200 EUR

Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Los: 4014

Duitse boekenkast, 19e eeuw

Ergebnis: 1.200 EUR

Duitse wortelnoten met noten Empire/Biedermeier boekenkast met bandintarsia en halve zuilen met messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met schellak. Afmeting: 191 x...


Los: 5030

Bronzen figuur, Cowboys te paard

Ergebnis: 1.150 EUR

Grote oude brons gegoten figuur naar Frederik Remington. Schietende cowboys te paard. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm. In goede staat.