Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama
Ergebnis: 3.500 EUR

M.A. Koekoek. 1807 - 1870. Hollandse School. Duits landschap met figuren en panorama. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 64 cm. In goede staat.

J. Lawrence, Schotse man met kilt
Ergebnis: 2.500 EUR

J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.

Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Ergebnis: 2.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.

Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand
Ergebnis: 1.600 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Bomschuiten met visser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 65 cm. In goede staat.

Henri Jacques Bource, Visservrouwen
Ergebnis: 1.600 EUR

Henrie Jacques Baurce 1826-1899 vissersvrouwen op strand die de vangst sorteren olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.

M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand
Ergebnis: 1.542 EUR

Mauritz Verveer Fecit '54. 1817 - 1903. Vissersvolk met boten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand
Ergebnis: 1.500 EUR

Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.

A. Verhoesen, 2x Stal interieur
Ergebnis: 1.400 EUR

Albertus Verhoesen. Pendant. 1806 - 1881. Twee maal stal interieur met kippen, aardewerk kruiken et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,3 x B 12,5 cm. In goede staat.

Simon Maris, Negroïde dame met sieraden
Ergebnis: 1.300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Negroïde dame met sieraden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Jan Holtrop, Graan oogsten.
Ergebnis: 1.200 EUR

Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.

J.H. Maris, Rivergezicht met rietsnijder in boot
Ergebnis: 1.100 EUR

Jacob H. Maris. 1837 - 1899. Haagse School. Riviergezicht met rietsnijder in boot. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Windhond op Perzisch kleed
Ergebnis: 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade
Ergebnis: 950 EUR

Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.

Carl Eugene Mulertt,
Ergebnis: 915 EUR

Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug
Ergebnis: 900 EUR

Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Wasdag achter de Teerstoof
Ergebnis: 900 EUR

Herman C.A. Paradies 1883-1966 getiteld: wasdag achter de teerstoof. Aquarel op papier 70x50 cm in goede staat.

V. Bauffe, Koeien in polder
Ergebnis: 900 EUR

Victor Bauffe 1849-1921 Hollands Haagse schoollandschap met koeien langs de waterkant, olieverf op linnen 45x60 cm in goede staat.

William Etty, Portret
Ergebnis: 900 EUR

W. Etty Engelse school meisje met bloem en hoed 19e eeuws. Olieverf op linnen bedoeking en craqulee en lichte beschadeging.88x72 cm.

A. Karssen, Binnenhalen van een bomschuit
Ergebnis: 880 EUR

A. Karssen. 1945 - 2019. Binnenhalen van een bomschuit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Ergebnis: 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.

Benno Constant, Abstract
Ergebnis: 800 EUR

Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rivier gezicht
Ergebnis: 800 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Riviergezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Schouten, Ezels
Ergebnis: 750 EUR

Henry Schouten 1857-1927 Belgische school. Prachtig werk met 4 ezels in de duinen, olieverf op linnen 60x81cm in goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap
Ergebnis: 750 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Barok schilderij met vrouw en putti in landschap. Enkele inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In redelijk/goede staat.