Grote vergulde Chinese bronzen boeddha. Afmeting: 31cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta knobbelvaas met rode polychromie en twee lachende boeddha's. 18e Eeuw of ouder. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke metalen Oosterse tabakspijpen. Afmeting: 15 - 38 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees vergulde houtgesneden altaarstukken. Floraal + figuren decor. Afmeting: 22 - 41 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom draken/wolken decor. Afmeting: H 37 x Ø 25 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord metí bloempot decor + bo...
Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Japans Satsuma keramieken miniatuur kaststel met fijn geschilderde figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 4,5 cm. In goede staat.