Jacob Dietzler. 1785 - 1855. Kaub mit dem Pfalzgrafenstein und der burg Gutenfels, das Schloss in Koblenz und Festung Ehrenbreitstein. Olieverf op linnen. Behoeft restauratie. Afmetig: H 31 x B 54 cm....
Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.
Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Lijst met pass partout voorzien 3 sieraden waarvan 2 ringen, 800/000 en 333/000, voorzien van een handbeschilderde emaille voorstelling versierd met pareltjes en draad en de middelste voorstelling van...
Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven 17e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Turkse polychrome Fayence schaal uit de streek Iznik. Met zeldzaam tulpen decor. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Jules Le Roy. 1833 - 1865. Chique interieur met spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...
Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose chicken cup met kippen/kuikens en figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten fineer gebombeerd barok kabinet met halve zuilen, Korinthische messing capitellen, bronzen versieringen + beslag. Voorkant in goede staat, zijkanten iets werk....
Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Kapitale witgouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met een grote rozet voorzien van een ovaal geslepen smaragd en 6 peervormig geslepen smaragd. Tussen de smaragd zitten 24 briljant geslep...
Hollandse School. Circa 1580. Figuren bij gebouw, taveerne? In originele ongerestaureerde staat, niet ingeschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 23,5 cm. In goede staat.