Lederen armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 65 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten wijntafel met verguld bronzen beslag en florale marqueterie. Afmeting: 71 x 58 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met lade, afneembaar blad en klauwpoten. Afmeting: 80 x 78 x 54 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grenenhouten kinderstoel. Afmeting: 123 x 54 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten commode. Louis Philippe. Circa 1870. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 63 x 85 x 53 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafel met kolompoot. Afmeting: 75 x 110 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met marqueterie en bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 44 x 31 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front. Biedermeier. Circa 1850. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten naaitafel met opklapbaar blad en vakverdeling. Afmeting: 68 x 52 x 42 cm. In goede staat.
Franse-stijl notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 31 x 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.
Hollands geëboniseerd theekastje met snijwerk en facet geslepen glas. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten klaptafel met lade + bandintarsia. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 61x 82 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kamferkist met figuren/landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 42 x 85 cm. In goede staat.