Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Amsterdamse School pendule door Theo van Reijn
Ergebnis: 3.500 EUR

Grote antieke bronzen Amsterdamse School pendule door beeldhouwer Theo van Reijn. 1884 - 1954. Met spiesbokken decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede originele sta...

Vuurvergulde pendule, Man met lyra
Ergebnis: 1.800 EUR

Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.

18e Eeuwse Hollandse staande klok, H 245 cm.
Ergebnis: 1.650 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten staande klok. Handgepolitoerd. Met datumaanduiding, maanstand, seconden, maand + dagaanduiding. Slagwerk verankerd naar gongslag. Afmeting: H 245 cm. In goede staat.

Prachtige Franse tafel-Cartelklok, H 71 cm.
Ergebnis: 1.600 EUR

Prachtige, zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde tafel-Cartelklok met bachussen en floraal decor. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 71 cm. !! In zéér goed...

Mysterieuze portaalklok
Ergebnis: 1.500 EUR

Grote palissander empire mysterieuze portaalklok. Vuurverguld met emaille becijfering + mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Haags staand horloge, H 260 cm.
Ergebnis: 1.300 EUR

18e Eeuws wortelnoten Hollands Haags staand horloge. Door Wouterus Eskes. Met maanstand, seconden + datumaanduiding. Enkele oudere restauraties. Stukje fineer mist. Afmeting: H 260 cm. Verder in goede...

Boulle klok op piedestal
Ergebnis: 1.100 EUR

Boulle (Westminster) klok op piedestal. Kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In zeer goede staat.

Zeer kleine zilveren mini Vorderzappler, H 4,5 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Functionerende zeer kleine zilveren mini Vorderzappler op palissanderhouten console. Afmeting zappler = 4,5 cm. Met sleutel. In goede staat.

Franse mini Hinterzappler, H 13,5 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

19e Eeuwse Franse parelmoer mini Hinterzappler. Leroi a Paris. Slinger + één wijzer mist. Verder goed. Afmeting: H 13,5 cm.

Franse mysterieuze Moreau pendule
Ergebnis: 1.000 EUR

Prachtige antieke Franse mysterieuze pendule. Beeld gesigneerd L & F Moreau. Origineel Parijs uurwerk, gesigneerd GL (Guilmet). Achtdaags-uurwerk. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

Grote Schwarzwalder koekoeksklok
Ergebnis: 850 EUR

Grote 19e eeuwse Schwarzwalder koekoeksklok met dubbele snek-uurwerk. Herten, wolf, vogels (gewei mist). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + koekoek. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Franse schildpad pendule, 1890
Ergebnis: 800 EUR

Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Grote Weense empire pendule, 1820
Ergebnis: 650 EUR

Grote mahoniehouten Weense empire pendule met vergulding + officiersportret. Uurwerk met halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Franse pendule
Ergebnis: 500 EUR

Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...

Antieke Neuchatel wandklok
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.

Franse glaspendule, 1900
Ergebnis: 400 EUR

Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Ergebnis: 350 EUR

Prachtige grote antieke Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Circa 1860. Met vergulde messing capitellen, wijzerring en slinger. Afmeting: H 43 cm. In zeer goede staat.

Antieke Charles Dix Vorderzappler onder stolp
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Franse vergulde Charles Dix Vorderzappler onder glazen stolp. Circa 1840. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Ergebnis: 325 EUR

Franse marmeren pendule met verguld brons in Louis Seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Ergebnis: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Boulle-stijl tafelklok
Ergebnis: 325 EUR

Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Amsterdams staande klok
Ergebnis: 325 EUR

Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1850
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Franse marmeren pendule met verguld brons en lezende Amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Circa 1850. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Onyx met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.