Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lalique presse papier
Startpreis 100 EUR

Lalique presse papier. Frankrijk. Art Deco. Glazen houder met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13 x 11 cm. In redelijke staat.

Antieke Boheemse schaal Ø 27 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Boheems kristalglazen schaal met figuren in landschap decor. Monogram W.R. Circa 1870 - 1880. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Moderne Floris Meydam glazen pijpfles, H 45 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3x Vrijmetselaar kristalglas
Startpreis 250 EUR

Drie delen antiek Vrijmetselaar kristalglas, met diverse symbolen geëtst. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Antieke Lutz vaas, 1910
Startpreis 200 EUR

Antieke glazen Lutz vaas. Iriserend. Circa 1910. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Zeven Murano bloemen
Ergebnis: 100 EUR

Zeven Murano bloemen van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 55 - 90 cm. In goede staat.

Grote Murano flacon, H 24 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Murano-glazen flacon met plated stop. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee delen oud kristal
Ergebnis: 90 EUR

Twee delen oud/antiek waaierkristal. 20e Eeuw. 1x 10-Delige verdeelschaal. 1x 11-Delige gebakset. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.

2x Art Deco glaswerk
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen Art Deco glaswerk. Holland. (1) Anna Groen schaal, Leerdam, circa 1930. (2) Menage-set, zout, peper, mosterd + zwart tablet (Leerdam?). Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen
Ergebnis: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kristal/Boheems (9x)
Startpreis 100 EUR

Lot oud/antiek kristal, onder andere rood Boheems. Afmeting: 12 - 42 cm. In goede staat.

8x Swarovski figuren
Ergebnis: 90 EUR

Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

7x Swarowski figuren
Ergebnis: 80 EUR

Zeven diverse Swarovski kristallen figuren. Dieren/kinderwagen + doosjes. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Twee antieke glazen vazen
Startpreis 50 EUR

Twee antieke glazen vazen Circa 1930. (1) Copier Leerdam bolvaas, één chip. (2) Onbekend, dikwandige vaas. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen antiek glaswerk
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen antiek glaswerk. Circa 1930. Bestaande uit; Twee blauwe bekers, en twee gele geslepen geplooide borden. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Boheems kristallen dekseldoos Ø 13,5 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Boheems kristallen dekseldoos met florale handbeschildering + goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (6x)
Startpreis 80 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.

Drie pronkbokaal glazen, 1890
Startpreis 90 EUR

Drie grote antieke Duitse historisme pronkbokaal glazen. Circa 1890. (1) Grote roemer met kasteel. (2) Twee bokalen met noppen + verliefde paren. Allen handbeschilderd. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede ...

Vijf kristallen flacons
Startpreis 50 EUR

Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Drie glazen design schalen Ø 25 - 47 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Drie grote glazen design schalen. 1x Richard Art Collection. 2x Ongesigneerd, waarvan één met bladgoud. Afmeting: Ø 25 - 47 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eén WMF schenkkan van draadglas en twee geslepen kristallen gembercoupes. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

Lot Baccarat glazen (13x)
Startpreis 80 EUR

Lot met dertien Franse Baccarat glazen. Michel Angelo. Circa 1930. Paar kleine chips. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen uil
Ergebnis: 50 EUR

Murano-stijl glazen uil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Drie mondgeblazen karaffen
Startpreis 50 EUR

Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.