Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot Märklin treinen
Ergebnis: 350 EUR

Lot Märklin treinen. Onder andere; 1x Märklin HO 34882 stoomlocomotief nr. 043 903-4. 1x Märklin HO 33184 stoomlocomotief nr. 18 427. 1x Märklin HO 33840 stoomlocomotief nr. 50 2448. 1x Märklin HO 339...

Lot blikken trein-speelgoed
Ergebnis: 150 EUR

Lot divers oud blikken trein-speelgoed. Onder meer; Hornby, Fleischmann, Karl Bub, Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. Lichte gebruikssporen, verder in goede staat.

Antieke Nirona kindergrammofoon, 1910
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Duitse Nirona kindergrammofoon D.R.P. 300262 + 299390. Circa 1910. Afmeting: 24 x Ø 19 cm. In goede functionerende staat.

Lot Dinky Toys
Ergebnis: 130 EUR

Interessant lot met diverse metalen Dinky Toys. 20e Eeuw. Onder andere; MG Midget 108 (ingesealed). Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

3x Antieke Duitse porseleinen poppen
Ergebnis: 80 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) A.M. Marseille 3200 meisjespop. (2) Trebor Germany Nr. 22. (3) Schotse jongen met kilt. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.

Lot met wagons (ca. 45 stuks)
Ergebnis: 70 EUR

Lot met diverse wagons. Circa 45 stuks van diverse merken. In goede staat.

2x Antieke Duitse porseleinen poppen
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) Heubach Köppelsdorf lederbalg pop nr. 275 met echt haar en slaapogen. (2) A.M. Marseille baby pop nr. 351 met papier maché lichaam. Afmet...

Grote Peyo Dupuis smurf, H 30 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Collectors item. Grote Peyo Dupuis smurf van kunststof. 1970 - 1979. Jager rookt tabakspijp. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Vijf oude modelbouwdozen
Ergebnis: 60 EUR

Vijf oude modelbouwdozen met inhoud + beschrijving. Onbespeeld. 2x Revell. 2x Jo Han. 1x Eurora. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Twee antieke speelgoed rammelaars
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.

Drie porseleinen poppen
Ergebnis: 50 EUR

Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...

Marmeren schaakspel (compleet)
Ergebnis: 50 EUR

Compleet marmeren schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees schaakspel
Ergebnis: 50 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.

Lot antieke poppen (7x)
Ergebnis: 40 EUR

Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot houten speelgoed
Ergebnis: 20 EUR

Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.

Diorama, Poppenautomaat
Startpreis 400 EUR

Diorama poppenautomaat met melodie. Bewegende pop en vlinders. 20e Eeuw. Verso gemerkt Tiffany Studio's. Afmeting: 63 x 53 x 15 cm. In goede werkende staat.

Antieke pop + bedje, 1930
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...

Antiek cricketspel, 1900
Startpreis 100 EUR

Grote kist met antiek cricketspel. Circa 1900. Afmeting: 20 x 108 x 33 cm. In goede staat.