Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee delen antiek snijwerk
Startpreis 20 EUR

Twee delen antiek snijwerk. 19e Eeuw. 1x Oosters + 1x Europees. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel + sluitgewicht
Startpreis 25 EUR

Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Twee gietijzeren boekensteunen
Startpreis 30 EUR

Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antiek D.E. Douwe Egberts blik
Startpreis 30 EUR

Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse weegschaal+broodtrommel, 1910
Startpreis 30 EUR

Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee delen oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Betreft een vijf-delige haardset + een kopergeslagen spiegel met borstels. Afmeting: 47 - 70 cm. In goede staat.

Twee antieke wandplaquettes, 1920
Startpreis 40 EUR

Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.

Bronzen mis bel
Startpreis 40 EUR

Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Divers antiek ijzerwerk
Startpreis 40 EUR

Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.

Tinnen boulloire
Startpreis 40 EUR

Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilig kruizen
Startpreis 40 EUR

Drie antieke Heilig kruizen. 19e - 20e Eeuw. 1x Hoorn. 2x Messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Lepelrek
Startpreis 40 EUR

19e Eeuws Hollands lepelrek met tinnen lepels. Eikenhout. Afmeting: 42 x 20 x 4 cm. In goede staat.

5x Tuinbeelden
Startpreis 40 EUR

Vijf maal cement gegoten tuin-deco. Hond, uil, bankje en Hans & Grietje. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.

3x Tuindecoratie
Startpreis 40 EUR

Drie oude tuinfiguren. Bestaande uit twee lantaarns van cement + terracotta olifant. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Twee Russische lakwerkdozen
Startpreis 50 EUR

Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Startpreis 50 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline tafellampen
Startpreis 50 EUR

Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Empire-stijl lamp, H 58 cm.
Startpreis 50 EUR

Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Startpreis 50 EUR

Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.

Engelse barometer
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.

Lot antieke voorraadblikken (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke voorraadblikken (7x)
Startpreis 50 EUR

Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Religieuze wandplaquette, Maria met kind
Startpreis 50 EUR

Grote zware gietijzeren religieuze wandplaquette van Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.

Diorama-schilderij van kurk
Startpreis 50 EUR

19e Eeuws diorama-schilderij gemaakt van kurk. Europees landschap met burcht, jagende figuren en rennend wild. Afmeting: H 36 x B 62 cm. In goede staat.