Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Glas & Kristal

53. Juliveiling 2022

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
24 Ergebnisse
Los: 5500

Daum figuur, Pauw

Ergebnis: 1.000 EUR

Groot gelimiteerd Frans Daum glazen dier figuur. Pauw. Kleur: blauw/groen. Nr. 13/300. Ontwerp Guy Petit Fils. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 32 x 9 cm. In goede staat.


Los: 5501

Set glazen vogels coliebrie

Startpreis 50 EUR

Twee Murano-stijl glazen vogels coliebrie. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Los: 5502

Lot glazen bloemen (9x)

Startpreis 100 EUR

Negen glazen bloemen in Murano-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 90 cm. In goede staat.


Los: 5503

Antieke Boheemse dekseldoos Ø 11 cm.

Ergebnis: 140 EUR

Antieke Boheems kristallen dekseldoos met jagende fauns/dieren decor. Ontwerp Adolf Beckert, Steinschonau. Circa 1915. Minimale chips binnenrand. Afmeting: H 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.


Los: 5504

Kapitale Boheemse vaas, H 43 cm.

Ergebnis: 90 EUR

Kapitale Boheems glazen vaas. Handbeschilderd met floraal en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Los: 5505

Lot presse papier

Ergebnis: 300 EUR

Lot oude glazen presse papier. Onder andere; Murano, Mille Fiori, Sweden, Marcolin. Enkele exemplaren zijn gesigneerd. Circa 20 stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.


Los: 5506

Lot presse papier (ca. 33 st.)

Ergebnis: 300 EUR

Lot oude glazen presse papier. Circa 33 stuks. Onder andere; Murano, Sweden, Eisch, Goebel, Swarovski. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.


Los: 5507

Lot Copier glazen (22x)

Startpreis 80 EUR

Lot van 22 stuks Art Deco Hollandse Copier glazen uit de 30er-jaren. Met paarse stam. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 5,5 x H 15 cm. In goede staat.


Los: 5508

Lot Swarovski 8x

Startpreis 70 EUR

Acht oude Swarovski kristallen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; zwaan, eend, olifant, teddybeer op schaatsen, koala beer, vliegtuig, vlinder. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 3 - 7...


Los: 5509

Twee antieke karaffen, H 23 - 27 cm.

Startpreis 100 EUR

Twee antieke mondgeblazen glazen karaffen met graveerwerk. Minimale chips. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.


Los: 5510

Lot glaswerk (4x)

Startpreis 50 EUR

Vier delen oud glaswerk. Onder andere Murano.Tweede helft 20e eeuw. Eén vis beschadigd. Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5511

Twee kristallen flacons, 1850

Ergebnis: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse kristallen stopflacons. Biedermeier. Circa 1850. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Los: 5512

Drie delen antiek kristal

Ergebnis: 60 EUR

Drie delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee confiture dekselpotten van waaierkristal + onderzetters. En een kandij-coupe + onderschaal. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat...


Los: 5513

Zes antieke gekleurde wijnglazen, 1930

Startpreis 80 EUR

Zes antieke Duitse gekleurde kristallen Roemer wijnglazen. Circa 1930. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Los: 5514

Art Deco glazen kap, 1920

Ergebnis: 60 EUR

Groot Art Deco gesatineerde glazen lampenbol. Circa 1920. Afmeting: 31x Ø 28 cm. In goede staat.


Los: 5515

Murano parfum flacon, H 13 cm.

Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Murano glazen parfum flacon met verzilverde/plated sluiting. Meerkleurig. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.


Los: 5516

Oude Murano vaas, H 17,5 cm.

Startpreis 200 EUR

Oude Murano mondgeblazen vaas. Twee-kleurig, groen + rood. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.


Los: 5517

Twee delen glaswerk

Startpreis 40 EUR

Twee delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Grote vaas, mondgeblazen. 1x Schaal van groen/gelig glas. Afmeting: 49 - 45,5 cm. In goede staat.


Los: 5518

Oud Venetiaans glas

Ergebnis: 50 EUR

Groot oud Venetiaans mondgeblazen glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Los: 5519

Lot oud/antiek kristal/Boheems (9x)

Startpreis 50 EUR

Lot oud/antiek kristal, onder andere rood Boheems. Afmeting: 12 - 42 cm. In goede staat.


Los: 5520

Zes delen antiek kristal

Startpreis 60 EUR

Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 5521

Lot glaswerk (6x)

Ergebnis: 40 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.


Los: 5522

Glanzen pelikaan

Startpreis 35 EUR

Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Los: 5523

Drie glazen design schalen Ø 25 - 47 cm.

Ergebnis: 70 EUR

Drie grote glazen design schalen. 1x Richard Art Collection. 2x Ongesigneerd, waarvan één met bladgoud. Afmeting: Ø 25 - 47 cm. In goede staat.