Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot antieke tegels (32 st.)
Ergebnis: 300 EUR

Lot van 32 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met landschap decor en dubbele ring. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

18e - 19e Eeuws tegeltableau
Startpreis 150 EUR

18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.

Lot tegels, 40 st. (divers)
Ergebnis: 150 EUR

40 Diverse Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (22 st.)
Ergebnis: 180 EUR

22 Antieke Hollandse Fayence tegels met decor van Friese waterlandschappen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (52 st.)
Startpreis 250 EUR

Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.

Lot antieke tegels (28 st.)
Startpreis 200 EUR

Lot van 28 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Lot tegels (74 st.)
Ergebnis: 550 EUR

Lot van 74 stuks neo renaissance tegels met floraal decor, in 4-pas. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot tegels (35 st.)
Ergebnis: 300 EUR

Lot van 35 stuks Hollandse Fayence tegels met decor van terpdorpen et cetera, in dubbele cirkel. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.

Lot tegels (60 st)
Ergebnis: 300 EUR

Lot van 60 stuks Hollandse tegels. Witjes. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Lot tegels (58 st.)
Startpreis 275 EUR

Lot van 58 stuks Jugendstil wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Lot tegels (30 st.)
Ergebnis: 300 EUR

Lot van 30 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met bloem decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.

Lot van 47 stuks antieke witte tegels
Ergebnis: 190 EUR

47 Stuks antieke Hollandse witte wandtegels (zgn. witjes). Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels (11x)
Startpreis 100 EUR

Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse tegel
Ergebnis: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse tegel met wapen Alckmaar (Alkmaar). Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (13x)
Ergebnis: 80 EUR

Lot van dertien antieke randtegels met floraal decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 6,5 cm. In goede staat.

Lot Heerend porselein (4x)
Ergebnis: 130 EUR

Vier delen Heerend porselein. 20e Eeuw. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Duitse fruitschaal van Plaue Schierholz
Startpreis 80 EUR

Duitse Plaue Schierholz porseleinen fruitschaal met rozen/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13,5 x 34 x 22 cm. In goede staat.

Bijzonder grote empire sierkop + schotel, 1820
Startpreis 60 EUR

Grote antieke Zuid-Amerikaanse empire porseleinen kop en schotel met wapen/inheems figuur decor. Met tekst Para orcini de Casieli. Circa 1820. Met vergulding. Afmeting: H 11,5 x Ø 16 cm. In goede staa...

Twee vergulde wandborden, 1880
Startpreis 150 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde historisme terracotta wandborden met reliëf. Duitsland. Circa 1880. 1x Vergebliche muhe, W.S. + S. 9408. 1x Schwer ist die Kunst, W.S. + S. 9407. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede...

Twee antieke majolica vazen, 1910
Startpreis 100 EUR

Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Frans empire theeservies, 1820
Ergebnis: 300 EUR

Vroeg 19e eeuws Frans porseleinen empire theeservies met diverse beschilderingen en goud decor. Circa 1820. Bestaande uit: Twee theekannen, melkkan (chip voet), suikerpot, grote kom, twaalf schotels +...

Duitse Meissen schaal Ø 30 cm.
Startpreis 200 EUR

Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Twee Duitse theebussen
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Duitse theebussen van porselein. Eén haarlijn + één deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.

Twee Duitse kaarskandelaren
Startpreis 200 EUR

Twee antieke Duitse kaarskandelaren van porselein. Gemerkt met kruis + H. Circa 1900. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.