Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot divers militaria
Startpreis 60 EUR

Lot divers militaria. Onder andere; drie lederen pistolenholsters, twee dolken waarvan een repro. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.

Oude kruisboog
Startpreis 80 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Lot patroon-vul-gereedschap
Startpreis 100 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Startpreis 100 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. Oxydatie. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.

Drie helmen
Startpreis 100 EUR

Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Militaire helmen (4x)
Startpreis 100 EUR

Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.

Antiek dubbelloops geweer, L 116 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Antiek sabel, 1900
Startpreis 150 EUR

Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.

Penvuur jachtgeweer
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.
Startpreis 200 EUR

Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 c m.
Startpreis 200 EUR

Antiek Belgisch dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Lang enkelloops geweer, L 141 cm.
Startpreis 200 EUR

Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.

Antiek koperen adelaar met wapen in lijst
Startpreis 200 EUR

Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...

Percussie pistool, L 35 cm.
Startpreis 225 EUR

Vroeg 19e eeuws percussie pistool. Gemerkt met H en kroon. Mooie patina. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Antieke dolk, L 54 cm.
Startpreis 250 EUR

Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Twee Indonesische krissen, L 66 - 67 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Indonesische hardhouten en bewerkte krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 66 - 67 cm. In goede staat.

Lot diverse militaria emblemen
Ergebnis: 60 EUR

Lot diverse militaria emblemen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Lot met diverse leger items
Ergebnis: 70 EUR

Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Wapenschoonmaakset + kompas
Ergebnis: 70 EUR

Militaire wapenschoonmaakset + kompas 1943 London. MK III - WO II. No. 229405. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.

Antiek geweer, L 121 cm.
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuws geweer, percussievuur. Mechaniek onschadelijk. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.

Duitse dolk, L 25 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.