Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

18e Eeuwse Chinese Familie Rose theepot
Startpreis 275 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Bloem op deksel gerestaureerd. Tuit uiteinde voorzien van 19e eeuws montuur. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 11,5 cm. Verder...

18e Eeuwse Chinese Familie Rose theepot
Ergebnis: 425 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met zeldzaam vogel/floraal/goud decor. Knopje op deksel mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 14 x 19 x 10 cm. In goede staat.

2x 18e eeuws Chinees Imari
Startpreis 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 200 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein. Floraal decor. Bestaande uit; drie cups, één chip. En een trekpot, deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Huanghuali penselenpot
Ergebnis: 2.500 EUR

Oude Chinese Huanghuali penselenpot in bloemvorm met ranken decor. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 26 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Bovenrand schades + ornament schade. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk
Ergebnis: 500 EUR

Tibetaanse jade theecup met deksel, op zilveren voet. Jadecup geplaatst op een zilveren houder met brede geschulpte rand rijkelijk versierd met floraal gedreven en gegraveerd decor en afbeeldingen va...

18e - 19e Eeuwse Chinese theepot
Ergebnis: 2.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 8 - 9 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Floraal. Beschadigingen. Afmeting: H 8 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese pattipan
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal/goud decor. Minimale chips. Afmeting: 2,2 x 14,3 x 14,5 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal + wierookbrander
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein met groen glazuur. 1. Wierookbrander. 2. Schaal. Afmeting: Ø 21 - 16 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13 cm.
Startpreis 180 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek Chinees porselein
Ergebnis: 130 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Familie Rose schotel + kopje, schotel gelijmd, kopje chips. Familie Rose pattipan, gelijmd. Dekseldoos, gelijmd. Familie Rose bord. 18e Eeuw...

Chinese wierookbrander
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren/goudrand en tekst op bodem in goud. Afmeting: 10,5 x 22 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese octagonale vaas
Ergebnis: 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood + groen glazuur en floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,3 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Ergebnis: 125 EUR

18e Eeuwse encre de chine theebus met rijtuig/goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm.
Startpreis 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kamerpot. Floraal/goed decor. Restauratie. Afmeting: H 12 x Ø 18,5 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Gaatje in bodem, verder in goede staat. Afmeting: H 18,5 cm.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Amsterdams bont decor. Eén kopje goed, één kopje chip, één kopje haarlijn, drie schotels goed. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijk/g...

Chinese kom Ø 16,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kom met oker glazuur en florale structuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 12,8 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/haan decor. Eierschaal porselein. Afmeting: 6,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 47 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bronzen bovenrand. Krijger bij kasteel decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In redelijke staat.

Zes grote 17e - 18e Chinese Kang Xi borden Ø 27,5 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Zes grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 1.600 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha/parasol/vogel/goud decor. Verso insecten. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese kom op console Ø 14,7 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen kom met rood glazuur, en groen glazuur binnenin. Met gouden floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese pelgrimvaas, H 17 cm.
Ergebnis: 3.000 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 50 x 38,5 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees serviesgoed
Ergebnis: 60 EUR

Lot Chinees serviesgoed. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes kopjes en negen schotels. Onder andere; Kang Xi, Familie Rose. Haarlijnen en of chips mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met krab, baars en steur decor + verso zeemleer glazuur. Met bodemmerk. Eén schotel randglazuur chips. Eén schotel haarlijn. Eén kopje goed....

Antieke Chinese/Kantonese dekseldoos Ø 6 cm.
Startpreis 80 EUR

Antieke Chinese/Kantonese emaille beschilderde deksel/pillendoos met geisha's in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 6 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Kang Xi porselein (3x)
Ergebnis: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen + één schotel. Met geisha decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje 1 schilfer, één kopje 4 schilfers. Schotel, goed. Afmeting: 8,5 - 12,5 cm. In rede...

Chinees bord Ø 19 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 30 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met kostbaarheden decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Bijzonder Chinees Familie Rose bord Ø 20,2 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese cup
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen cup met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 22 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 150 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 18,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen brushpot op drie poten met rood glazuur. Afmeting: H 15,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Ergebnis: 240 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.

Zes 17e - 18e Eeuwse Chinese borden Ø 24,3 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden + bodemmerk. Floraal decor. Eén bord gelijmd, rest chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 24,3 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 16,2 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Lot met zes delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, republiek, landschap decor, bodemmerk, circa 1920, goed. Schotel met bodemmerk, floraal decor, goed. Blauwe pot, floraal, beschadig...

Kleine Chinese Yixing trekpot
Startpreis 200 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 24 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Met dubbele blauwe ring. Afmeting: H 5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startpreis 120 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.

Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Floraal/landschap decor. Onder andere Kang Xi, zes tekens. Eén schotel gelijmd. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm.

Chinees drakenbord Ø 17,3 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk voor + verso decoratie. Afmeting: H 4 x Ø 17,3 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees Zitan-houten wandreliëf
Startpreis 5.000 EUR

Zeldzaam Chinees Zitan-houten gesneden wandreliëf. Boom met bloesem. Afmeting: 28 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Startpreis 200 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 5 x 9 x Ø 5 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startpreis 150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus
Ergebnis: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren montuur. Met decor van spelende Chinese figuren. Afmeting: H 19 x Ø 10 cm. Eén restauratie. In goede staat.

Chinese vaas Ø 30 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek Chinees snijstuk van jade
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Chinees snijstuk van jade. Watervogel/lelie decor. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,2 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen diep bord met voor + verso vliegend paard decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 21,2 cm. In goede staat.

Chinese hoge cup
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen hoge cup met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24,5 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...

Chinese waterschaal
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met figuren in interieur/floraal decor. Met bodemmerk + goud. Afmeting: 4,5 x 7,7 x 7,7 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet Ø 17,6 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen kom op hoge voet met karper/zeemonster/pagode en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 17,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 11 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon gemberpotten met reliëf draken decor. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm.

17e - 18e Eeuwse Chinese schotel Ø 10,7 cm.
Startpreis 120 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 10,7 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Perkament/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 28 cm.
Startpreis 300 EUR

Groot 18e eeuws dikwandig Chinees porseleinen bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese lamp (2-delig) H 27,8 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee-delige Chinees porseleinen lamp met floraal/draken decor. Afmeting: H 27,8 cm. In goede staat.

Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm.
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinese Kanton lampenvoet, H 37 cm.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met messing montuur. Figuren/goud/floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese glazen vaas, H 18 cm.
Startpreis 1.800 EUR

Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese glazen censer Ø 11,5 cm.
Startpreis 2.000 EUR

Chinese glazen censer met tekst en meanderende bovenrand. Kleurstelling: groen/blauw. Peking glas? Afmeting: H 7 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas op console, H 30 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur op console. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.
Ergebnis: 4.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose waskom met vlinders/pompoenen en karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 12,5 x Ø 41,5 cm. In goede staat.

Lot antieke Chinese schotels (5x)
Startpreis 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte rolvaas, H 47,7 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.

15e Eeuwse Chinese Huau dekselpot Ø 17 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke 15e eeuwse Chinese Huau celadon dekselpot met herten/draak/kip decor. Mooie patina + ouderdomssporen. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet+dekselpot
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 13,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren/konijnen in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 37,5 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met Chinese figuren in tuinhuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.

Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.
Startpreis 200 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 800 EUR

Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose kaststel met floraal/goud/figuren decor. Bestaande uit: twee dekselvazen, goed. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Eén open ...

Twee Chinese vazen
Ergebnis: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Eén met pioenroos/paradijsvogel decor. Eén met floraal/kostbaarheden/tekst decor. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.

Chinese papierrol-houder
Ergebnis: 325 EUR

Chinees porseleinen papierrol houder met Familie Rose decor, geisha in tuin. Afmeting: 19,7 x 5,7 x 2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose tazza Ø 14,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf pijpvaas, H 38 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Ergebnis: 110 EUR

Tien delen divers oud en antiek Chinees porselein. Bestaande uit: zeven kopjes, twee schotels en een olielamp. Onder andere; capucine, Familie Rose, Imari, Familie Rose. Twee keer haarlijn + chips + g...

Chinese celadon tempelhond
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.