Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Japanse pot + Chinese vaas
Startpreis 80 EUR

Twee delen antiek Japans cloisonné. 19e Eeuw. Bestaande uit vaas met floraal decor. En een bloempot met floraal decor. Afmeting: 21 - 24 cm. In goede staat.

Oud Chinees rol schilderij, H 100 x B 29 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Gesigneerd oud Chinees rol schilderij op zijde. Gouache. Haan in landschap eet spin. Afmeting: H 100 x B 29 cm. In goede staat.

Oude Chinese penning Ø 5,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 20 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met Wucai figuren decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 12,2 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas met oren
Startpreis 200 EUR

Kleurrijke Chinees porseleinen vaas met oren. Fijn gedecoreerd met floraal/vissen/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese gemberpot
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met prunus decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom, Ø 11 cm.
Ergebnis: 30 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met herten in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese dekselvaas
Startpreis 850 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met Chinese goden/vleermuizen decor. Afmeting: 35 x 18 x 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met Chinese godheid/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese borden Ø 16,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met vogel in tuin decor. Beide borden chip. Afmeting: Ø 16,3 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse/Chinese vaas, H 24 cm.
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, H 38 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees bronzen goudgelakt figuur. Keizer met draak en noot. Bijgeschilderd. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese houten krijger, H 93 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote Chinese houtgestoken keizer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein
Startpreis 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose onsterfelijken kom + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 19 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 35 cm.
Startpreis 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf Mei Ping vaas. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur, H 20 cm.
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose figuur met goud/karaktertekens decor. Dansende monnik. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antiek Chinees Familie Rose figuur, H 16 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Chinees Familie Rose figuur. 19e Eeuw. Hand beschadigd + voet chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 27 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draken/floraal decor. Doucai met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse vazen, H 38 cm.
Startpreis 280 EUR

Twee grote antieke Japans porseleinen vazen met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Startpreis 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas met groen glazuur, H 8 x Ø 9,5 cm.
Ergebnis: 30 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese oorvaas, H 30,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen oorvaas met geel glazuur + tuin decor Familie Verte. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese borden Ø 22 - 24,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden. 19e Eeuw. Drie Familie Rose Kantonees, goed. Eén Cheng Lung bord, haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 4x Queng Lung, beschadigd. 1x Imari, chips. Afmeting: Ø 23 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 37 cm.
Ergebnis: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met figuren/floraal decor. Hals gelijmd. Afmeting: H 37 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met Familie Rose figuren decor + tekst. Met metalen bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.

Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.
Startpreis 275 EUR

Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.

Chinees snijstuk van jade
Ergebnis: 350 EUR

Zeer groot, oud Chinees jade snijstuk met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 33 x 1 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 27,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote dikwandige Chinees porseleinen schotel met bloesem/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 34 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Eén vaas bovenrand gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 34 cm.

Chinese schotel Ø 29,5 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met eenden in vijverpartij decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese jade kommen
Ergebnis: 100 EUR

Drie Chinese jade kommen in metalen houders + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.
Startpreis 90 EUR

Drie antieke Japanse borden. Circa 1900. Ganzen/schildpad decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese schotel Ø 30 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met gelithografeerd decor Mao Tse Tung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose brushpot, H 12,5 x Ø 11,1 cm.
Startpreis 300 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen Familie Rose brushpot met figuren in perzikboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 x Ø 11,1 cm. In goede staat.

Chinese vaas met oren, H 40 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese rijstwijn kan, H 13 cm.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese penselenwasser H 6 x Ø 13,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen penselenwasser kom met tuin/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 150 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, twee dekseldozen, trekpot, stapeldoos. Diverse decors, onder meer Foo-hond, figuren en floraal. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 100 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Kang Xi kan, beschadigd. 1x Kang Xi theebus, goed. Afmeting: H 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met zotjes in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden fam rose . Floraal/haan/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 300 EUR

Chinese Yixing trekpot met geritst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x Ø 12 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theepot
Ergebnis: 450 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren in landschap/floraal decor + tekst. Met signatuur. Afmeting: 11 x 18 x 6 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met havengezicht decor. Afmeting: 28,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x)
Ergebnis: 200 EUR

Zeven delen 18e eeuws Queng Lung Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom met floraal decor, chips + haarlijnen. En zes borden met landschap decor, lichte chips rand en één haarlijn. Afmeting: Ø 16,5...

Klein Chinees bord Ø 15,7 cm.
Startpreis 900 EUR

Klein Chinees porseleinen bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Ergebnis: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Floraal decor. Eén schotel twee chips. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 26 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/granaatappel decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Vijf antieke kastkommen, 1880
Startpreis 80 EUR

Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 20,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Vier Chinese kopjes
Ergebnis: 180 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.

9x Chinese Familie Verte schotels
Startpreis 60 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot + drakenvaas
Startpreis 100 EUR

Twee delen Chinees Yixing aardewerk. 1x Trekpot met floraal decor + bodemmerk. 1x Drakenvaas, twee chips. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startpreis 160 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Drie schotels haarlijn, één goed. Afmeting: 5 - 10 cm.

Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese dekselpot
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen dekselpot met floraal/vogel decor. Beschadigd. Afmeting: H 34 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Ergebnis: 110 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Chinees
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen China. Bestaande uit: 1x trekpot, Yixing met plated overlay draak + bodemmerk. 2x Kom, floraal/kostbaarheden decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met draken, H 42 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porseleinen
Startpreis 100 EUR

Vijf delen divers Chinees porselein. Onder andere; Kandelaar, gemberpot, twee voorraadpotten en een Yixing vaas. Bodemmerken. Familie Rose, Kanton. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Vijf Chinese trekpotten, 11 - 16 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Vijf Chinese Yixing trekpotten van aardewerk. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startpreis 150 EUR

Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x)
Startpreis 80 EUR

Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x China/Mao Tse Tung
Startpreis 40 EUR

Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...

Grote Chinese vaas, H 87 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote decoratieve Chinees porseleinen vaas met figuren/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein ( 7x)
Ergebnis: 140 EUR

Zeven delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose sauskom met floraal decor, haarlijn. Drie borden met landschap/pagode decor, goed. Familie Rose bord met floraal decor, chip....

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startpreis 600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 300 EUR

Chinese Yixing trekpot met karaktertekens, geritst. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startpreis 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antiek porselein (divers)
Ergebnis: 45 EUR

Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...

Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm.
Startpreis 160 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startpreis 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,4 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Twee grote fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen in balustervorm, met paradijsvogels in perzikbomen/floraal decor. Met foo-hond op deksel. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Vier oude + antieke bronzen schalen
Startpreis 90 EUR

Vier oude en antieke Chinese + Oosterse bronzen schalen met bewerking. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.

Vier delen Imari porselein
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: kraagvaas, vaas met tuin decor, schotel en een bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.