Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met ballonverkoper
Startpreis 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Strandgezicht met ballonverkoper en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram, 17e Eeuwse sepia met schepen
Ergebnis: 225 EUR

17e Eeuwse Hollandse sepia met schepen. Studie tekeningen (Gouden Eeuw), ook verso. Monogram A.E. of E.A. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan E. W. Koning, Meisje bij fruitbomen
Startpreis 450 EUR

Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met glas, tin etc.
Startpreis 600 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met glas, tin et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. Sperling, Engelse Setter
Startpreis 200 EUR

H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.

N. Bruynesteyn, Hollands stadsgezicht met markt en figuren
Startpreis 125 EUR

Nicolaas Bruynesteyn. 1893 - 1950. Hollands stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand
Ergebnis: 450 EUR

Eugen Kampf. 1861 - 1933. Visserboten met vissersvolk bij het strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31,5 x B 43,5 cm. In goede staat.

Jan Schaeffer, Hollands landschap
Startpreis 250 EUR

Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Schaeffer, Landschap met boerderij, boot en boerin
Startpreis 250 EUR

Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij, boot en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper
Startpreis 450 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 650 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Ergebnis: 225 EUR

Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

4x Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startpreis 550 EUR

4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap
Startpreis 150 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Startpreis 200 EUR

Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif
Startpreis 150 EUR

Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

Joris Geurts, Abstract
Startpreis 100 EUR

Joris Geurts. '87. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 42 x B 46 cm. In goede staat.

G. Langeweg, Landschap met kippen
Startpreis 200 EUR

Ger Langeweg. 1891 - 1970. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In goede staat.

Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij
Startpreis 150 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

L.J. Klein, Hollands wintergezicht
Ergebnis: 190 EUR

L.J. Klein. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.

E. Scholz, Erotische dame
Startpreis 120 EUR

E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.

M. Lambert Cluysenaar, Stilleven met pop bij spiegel
Startpreis 80 EUR

M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.

Romain Steppe, Riviergezicht met windmolen en brug
Ergebnis: 70 EUR

Romain Steppe. 1859 - 1927. Riviergezicht met windmolen en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Henri Cassiers, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Ergebnis: 425 EUR

Henri Cassiers. 1858 - 1944. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen
Startpreis 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Bloesembomen
Startpreis 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.

J. Franken, Boerderij met boer en boerin
Startpreis 150 EUR

J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x 29 cm. In goede stat.

J. Franken, Stilleven
Startpreis 250 EUR

J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. 20e Eeuw. Stilleven met fruit in aardewerken schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

P. Verschuur, Paarden in stal
Ergebnis: 100 EUR

P. Verschuur. Hollandse School. Paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.Tuymans, Bloemstilleven met mand
Ergebnis: 80 EUR

J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.

Antieke ikoon
Ergebnis: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstelling in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 39,5 x B 41 cm. In goede staat.

Antieke ikoon
Ergebnis: 400 EUR

Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Lezende elegante dame
Startpreis 450 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.

Design commode (beschilderd)
Startpreis 300 EUR

Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Han Houbolt? Liggend vrouwelijk naakt
Ergebnis: 60 EUR

Han Houbolt? België? Circa 1930 - 1950. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Startpreis 500 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

K. van Leeuwen, Landschap
Startpreis 400 EUR

Klaas van Leeuwen. 1867 - 1935. Nieuwe kunstbeweging. Landschap poldergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen
Startpreis 400 EUR

Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

G. Craeyvanger, Figuren met paard in stal
Startpreis 200 EUR

Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Figuren met paard in stal. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

J. de Jong? Watersnood
Ergebnis: 300 EUR

J. de Jong? 19e Eeuw. Watersnood met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

Anthony Keizer, Heidegezicht
Startpreis 300 EUR

Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.

Ron Meilof, Hollands landschap met koeien
Ergebnis: 850 EUR

Ron Meilof. 1953 - 2016. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd (John Bevort), Berkenbomen aan de waterkant
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. John Bevort. Berkenbomen aan de waterkant. Eén gaatje bovenin. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J. Doeser, Vaas met rozen
Startpreis 150 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Stilleven
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met kruik en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.