Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
3035 Ergebnisse
Los: 7761

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.

Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7762

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.

Ergebnis: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.


Los: 7763

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.

Ergebnis: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Los: 7764

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.

Startpreis 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.


Los: 7765

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.

Startpreis 80 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7766

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Ergebnis: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7767

Antiek Oosters figuur, H 21 cm.

Startpreis 150 EUR

Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Los: 7768

Chinese kom Ø 16,4 cm.

Ergebnis: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.


Los: 7769

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.

Startpreis 1.200 EUR

Twee grote fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen in balustervorm, met paradijsvogels in perzikbomen/floraal decor. Met foo-hond op deksel. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Los: 7770

Vier oude + antieke bronzen schalen

Startpreis 90 EUR

Vier oude en antieke Chinese + Oosterse bronzen schalen met bewerking. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.


Los: 7771

Vier delen Imari porselein

Ergebnis: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: kraagvaas, vaas met tuin decor, schotel en een bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.