Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot antiek Japans porselein
Ergebnis: 1.400 EUR

Lot antiek Japans porseleinen kop + schotels met tuin/bamboe/vogel decor. Circa 1900. Zes schotels goed. Vijf kopjes, waarvan één groot kopje chip. Afmeting: In redelijk/goede st...

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor
Ergebnis: 7.000 EUR

18e Eeuws Chinees servies met Familie Rose familiewapen decor. Bestaande uit: 6 schotels, één maal chip + haarlijn. Zes kopjes, goed. Rijstkom + deksel, deksel gelijmd. Grote kom, haarlijn. Theepot, g...

Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels
Ergebnis: 1.400 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...

Zes Chinese kop + schotels
Ergebnis: 9.500 EUR

Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk
Ergebnis: 3.750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.
Ergebnis: 10.000 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse zeldzame Japans porseleinen schotels met figuren/coulissen decor. Met gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Antiek Hollands karabijn
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Ergebnis: 1.400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met draken decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 3.250 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/perziken/druiven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met decor van theedrinkende geisha's + zilveren montuur (later). Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Ergebnis: 350 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes + onderzetters
Ergebnis: 1.100 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met onderzetters. Floraal/vleermuis/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Eén onderring beschadigd. Rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)
Ergebnis: 300 EUR

Herkomst atelier Eef de Weerd. 1926 - 1989. Kerk (expressief). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.
Ergebnis: 3.250 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen penselenpot met decor van berglandschap/figuren en tekst rondom. Gelijmd. Afmeting: H 24,5 x Ø 28,3 cm. In matig/redelijke staat.

Drie Chinese Familie Rose kop + schotels
Ergebnis: 1.200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha's in tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.
Ergebnis: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal
Ergebnis: 800 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen fruit + onderschaal. Opengewerkt met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 8 x 26 x 21cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 17 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met varken/wolken decor + koperen omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm.
Ergebnis: 1.600 EUR

Chinees porseleinen stemcup met floraal opengewerkt decor. Afmeting: H 11 x Ø 10,3 cm. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met erotische voorstelling. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,8 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800
Ergebnis: 1.100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose/mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.

Mahonie bonheur met spiegels
Ergebnis: 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.