Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x J.J.C. Spohler, Wintergezicht + Zomers landschap
Ergebnis: 7.500 EUR

Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler. Pendant. 1837 - 1922. Eén maal wintergezicht met ijspret en vele figuren. Eén maal zomers landschap met figuren in boot en windmolens. Olieverf op linnen. A...

9x Zeldzaam Chinees porselein
Ergebnis: 7.500 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...

Grote Chinese porseleinen pot
Ergebnis: 5.000 EUR

Grote zware Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote Familie Verte schotel Ø 37 cm.
Ergebnis: 4.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Ergebnis: 4.500 EUR

Twee grote zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Vierkant met rondom figuren in landschap decor. Lichte randglazuur schades + chip. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Zilveren inktstel
Ergebnis: 4.250 EUR

Bijzonder inktstel met zilver, 925/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerd zwart houten basement rijkelijk versierd met zilveren elementen, met wapenschild met linten, voorzien van gravure: "...

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Ergebnis: 4.000 EUR

Ton Schulten, 1938 Ootmarsum. Twents coulissen landschap 1999. Kostprijs Hfl. 32.000,= Olieverf op linnen. Afmeting: H 200 x B 150 cm. Op dit schilderij is volgrecht van toepassing. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Ergebnis: 4.000 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotjes decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Monogram onduidelijk, Hollandse ijspret
Ergebnis: 3.000 EUR

Monogram onduidelijk. 19e Eeuw. Hollandse ijspret met vele figuren. Oudere restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 20 cm.
Ergebnis: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom in lotusbloem vorm met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees drakenbord Ø 17 cm.
Ergebnis: 3.000 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Bicolour gouden klemarmband
Ergebnis: 2.750 EUR

Prachtige wit- met geelgouden klemarmband, 750/000, Brede klemband, 30 mm, met geelgouden basis en aan de bovenzijde voorzien van een brede witgouden band. 59x70mm. De armband is voorzien van een matt...

J.J. Destree, Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren
Ergebnis: 2.750 EUR

J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.

5x Chinese kop + schotels
Ergebnis: 2.750 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Onder andere: Set van vier, floraal + bodemmerk en één maal divers, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 4 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kang Xi kop
Ergebnis: 2.500 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt kopje. Met twijg/vlinder decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese geisha
Ergebnis: 2.500 EUR

Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Twee antieke zilveren kandelaars
Ergebnis: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Gouden choker met diamant
Ergebnis: 2.250 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, met diamanten. Fijn gevlochten collier met daaroverheen geschoven een grote losse hanger met in het midden een grote briljant geslepen diamant, ca 0,90 crt SI-I. N...

Henri Jacques Bource, Boerenmeisje geeft planten water
Ergebnis: 2.250 EUR

Groot werk van Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Boerenmeisje geeft planten water. Olieverf op linnen. Gat bij arm in het doek. Afmeting: H 107 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 43 cm.
Ergebnis: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.

Beeld, R. Clark
Ergebnis: 1.900 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...

Chinese Familie Rose kom Ø 17,7 cm.
Ergebnis: 1.900 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik/bloemen decor. Voorzien van rood glazuur. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselschaal
Ergebnis: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselschaal met kraanvogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 21 cm. In goede staat.