This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Michael Harris, kunstvaas.
Result: 550 EUR

Mooie Michael Harris Medina Vis vaas. Ca. 1970. Afmeting: 30 x 26 x 5 cm. In goede staat.

Gallé vaas
Result: 425 EUR

Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2 Glazen
Result: 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale- en edelhert decors. Afmeting . 20-30 cm. In goede staat.

Glazen vaas met vissen
Result: 275 EUR

Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afmeting. ø 16 x 29 cm. In goede staat

2x Gember coupe
Result: 225 EUR

Twee mooie kristallen gember coupes met deksel. 19e Eeuw. (minimale chips en stukje eraf). Afmeting: 36 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Deksel-coup
Result: 170 EUR

Twee antiek kristallen dekselcoupes (amandel geslepen) (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

2 Kunstglazen vazen
Result: 150 EUR

Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal bruin-rood-transparant, gemerkt Salv. Eén maal geel-transparant ongemerkt. Afmeting: 24-30 cm. In goede staat.

3x Gesign. Jugendstil vazen
Result: 130 EUR

Drie Jugendstil-stijl glazen vazen. Gemerkt Brantz ? 20e Eeuw. Blauw-oranje iriserend. Afmeting: 19-35 cm. In goede staat.

Glas in lood lamp (vierkant).
Result: 130 EUR

Prachtige Jugendstil-stijl glas-in-lood hallamp met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Opaline servies
Result: 110 EUR

Lot antiek opaline-glas serviesgoed. Ca. 1800. Drie kopjes, vier schotels (één kopje gelijmd). Handbeschilderd. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

2x Kristallen schaal op voet.
Result: 110 EUR

Twee grote antieke kristal-glazen natfruit coupes met lekschaal. Coupes zijn amandel geslepen (chips). Afmeting: 13 x 25 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Jugendstil bolvazen
Result: 100 EUR

Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

5 Delen oud kristal-glas
Result: 100 EUR

Vijf delen oud kristal-glas. 20e Eeuw. Twee maal grote Baccarat pierots. Eén maal Daum-France zwaan. Eén maal Baccarat jodenster briefverzwaarder. Eén maal Baccarat figuur met jodenster verwerkt. Afme...

Daum, Toekan
Result: 90 EUR

Daum France, Glazen toekan, 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Daum, klok
Result: 90 EUR

Daum France. Glazen bureau-klok met old timer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 24 x 6 cm. In goede staat.

Lot Boheems glas (7x).
Result: 90 EUR

Zeven maal oud/antiek kristal glas, Bohemen en Duitsland. Afmeting: ca. 12 - 21 cm. In goede staat

3 vaasjes van kunstglas
Result: 85 EUR

Drie maal kunstglas. : Twee maal Orrefors bolvazen en één maal H. Zysz (ei-vormig object). Afmeting: 15-16 cm. In goede staat.

3 Delen glas
Result: 85 EUR

Drie antieke glazen ge-etste boterstolpen met florale decors. Met zilveren knop, 835/000, versierd met parelrand Ca. 1900. Afmeting. 2x16 cm 1x18 cm. Eén gebarsten. In redelijk/ goede staat

4x Glaswerk
Result: 80 EUR

Vier maal design glas. Eén schaal Kosta Boda Wolf. Eén vaas Royal Leerdam Crystal (blauw-groen transparant). Eén hoge vaasfles Kosta Boda, K. Engman. Eén maal kaarskandelaar Kosta Boda. Afmeting: 19,5...

Lampje, Callé
Result: 80 EUR

Glazen Gallé Jugendstil-stijl lampje in paddestoel vorm (lampje ook in stam). Oranje-rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Glazen 'La Lique'- stijl lampje
Result: 77 EUR

'La Lique'-stijl glazen tafellamp in Art Nouveau stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In goede staat.

Div. vazen (groen glas) + asbak
Result: 70 EUR

Zeven maal Hollandse glazen bloembol vazen. Onder andere; Leerdam, Anna Groen etc.. Plus extra één asbak Murano. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

2 Kunstglazen vazen (rood+blauw)
Result: 70 EUR

Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal glasfusing oranje-rood. Eén maal blauw-groen-wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27-29 cm. In goede staat.

Glazen heksenbal
Result: 70 EUR

Zeer grote glazen heksenbal. 19e Eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.