This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Boheems kristallen karafset
Result: 100 EUR

Lot Boheems facet geslepen kristalglas. Robijn-rood en cassis-kleurig. Facet geslepen. Onder andere: vijf wijnglazen, zes champagne glazen en één karaf. Afmeting: 21 - 23 cm. In goede staat.

Gegraveerde glazen wijnkoeler.
Starting price 325 EUR

Prachtige 19e eeuwse gegraveerde glazen wijnkoeler/spoelkom met wapen en florale decors. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Kristallen gembercoupe met deksel, 1880
Starting price 110 EUR

19e Eeuws kristallen geslepen gember-dekselcoupe. Minimale chip. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.

2 Kristallen tassa's, vroeg 19e eeuw
Starting price 220 EUR

Twee antieke indentieke waaier-kristallen tassa. Vroeg 19e eeuw. Chips. Afmeting: 15 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kristallen gembercoupe.
Starting price 200 EUR

Grote antieke ruitkristallen gember dekselcoupe. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 21 cm ø. In zeer goede staat.

Complete serie jaarstukken "Bedreigde Diersoorten"
Result: 500 EUR

Complete serie swarovski jaarstukken (2008-2009- 2010)"Bedreigde Diersoorten": 1x Gorilla moeder met jong (952504) uitgebeeld in Black Diamond kristal, de ogen zijn van Jet kristal, handen en voeten z...

Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot
Starting price 100 EUR

Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...

Swarovski jaarstuk: Columbine 2000
Result: 100 EUR

Swarovski jaarstuk 2000: Columbine. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in ori...

Swarovski jaarstuk: Harlequin 2001
Result: 100 EUR

Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...

Swarovski vleugel met kruk
Result: 70 EUR

Swarovski vleugel met kruk (174506) van helder kristal, ontwerper Martin Zendron, ca. 7x5,5cm. Inclusief originele doos en in goede staat.

Swarovski jaarstuk 2002: Isadora
Starting price 100 EUR

Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele dozen en in goede staat.

Swarovski jaarstuk 2004: Anna
Starting price 100 EUR

Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...

Swarovski Ara "Crystal Paradise" (6858)
Result: 450 EUR

Swarovski Ara uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in prachtig gekleurd helder kristal zittend op een houten standaard, de snavel is van rhodium metaal, hoogte: 24 cm. Inclusief originel...

Swarovski Toekan "Crystal Paradise" (850600)
Result: 425 EUR

Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...

Kristallen figuren, 33x (o.a. Swarovski)
Starting price 250 EUR

Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.

3 x Antiek gegraveerde glazen.
Result: 45 EUR

Drie antiek gegraveerde glazen met florale decors. Circa: 1800. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Biedermeier gembercoupe met deksel.
Starting price 220 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse Biedermeier kristallen gembercoupe. Enkele chips. øca. 18x40 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam geel glazen karaf met beker.
Result: 40 EUR

Antieke uranium-glazen karaf met beker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Kunstobject Leerdam.
Starting price 50 EUR

Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.

Stel kristallen vazen met slijpwerk
Starting price 100 EUR

Twee grote antieke kristalglazen facetgeslepen bokaalvazen. Circa 1900. Afmeting: 32 x 23 cm ø. In goede staat.

4 Delen glaswerk
Starting price 60 EUR

Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...

4 Kleine kristallen stopflessen.
Starting price 60 EUR

Vier oude/antieke kristallen stopflessen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Kristallen/messing tafellamp.
Starting price 100 EUR

Grote kristallen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 43 cm ø. In goede staat.

2 Vazen, 'Loetz'.
Result: 200 EUR

Twee blauw glazen 'Loetz' Jugendstil ampfora vazen met compositie metalen afneembare monturen. Circa: 1915. Afmeting: 36 x 12 x 10 cm ø. In goede staat.