Prachtig groot Chinees zijden kleed met kraanvogels. In de kleuren: donkerblauw, creme etc. Afmeting: 285 x 208 cm. In goede staat.
Oud Chinees handgeknoopt tapijt met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 275 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch Kelim kleed in de kleuren: Rood, geel, blauw, oker. Afmeting: 300 x 160 cm. Eén gat. In redelijk/goede staat.
Rond Perzisch kleed in de kleuren: grijs-groen, creme + florale decors. Afmeting: ø 194 cm. In goede staat. (Nieuwprijs was € 1.200,=)
Vier maal Perzisch. Bestaande uit één loper en drie kussens. Afmeting: 52 - 108 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch zijde geknoopt kleed in de kleuren roodbruin, creme, floraal. Afmeting: 123 x 189 cm. In goed staat.
Oud Perzisch kleed. Kleuren: Rood, bordeaux rood, creme en blauw. Afmeting: 118 x 193 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische lopers, in de kleuren blauw-rood-creme + florale decors. Afmeting: 161 x 82 cm. In goede staat.
Oud perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 127 x 200 cm. In goede staat.
Twee maal Perzische bidkleden. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 70 cm. In goede staat.
Meerkleurig Perzisch kleed. India. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 cm. In goede staat.
Apart oud/antiek Kelim kleed, gemaakt van een soort touw en ingeweven. Eerste helft 20e eeuw. Iets sleets. Afmeting: 154 x 227 cm. In redelijk/goede staat.