This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

2x Ram Colenbrander vazen
Result: 800 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Fantaisie, G.B. 1920. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Result: 2.000 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Ram Colenbrander vazen (motief)
Result: 650 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Motiefje, A.P. Afmeting: 12,7 cm. 20-er jaren. In goede staat.

KPM eetservies
Result: 550 EUR

Groot Duits porseleinen KPM eetservies + theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee grote dekselschalen, twee schalen, één-en-dertig borden (divers), sauskom, botervloot, koffie + theek...

KPM eetservies (groot)
Result: 1.700 EUR

Groot Duits handbeschilderd KPM servies met stadsgezichten decors + goud decor. Beschilderd door S.S. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee sauskommen, zes-en-dertig kleinere borden (soep + ontbijt), koffieka...

KPM servies (koffie+thee)
Starting price 350 EUR

Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...

Chinese theebus met zilver
Result: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus met zilveren deksel. Chinese vrouwen in tuin decor. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.

6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw
Starting price 1.250 EUR

Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.

Kang Xi sierschotel, 17e eeuw
Result: 425 EUR

Zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met florale decors. Verso Kang Xi gemerkt. Randglazuur chips. Afmeting: 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Meissen kaarskandelaren
Starting price 800 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen drie-armige kandelaren met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Eén kandelaar rosette om bobeche gerestaureerd + minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 24 x 2...

Groot Sitzendorf servies
Starting price 300 EUR

Groot Duits Sitzendorf porseleinen servies met putti decor. Bestaande uit: Vier-en-twintig borden, twaalf gebaksborden, dekselterrine, drie theekannen, mokka kan, twee suikerpotten, twee melkkannen, u...

Duits servies, ca. 1800
Result: 150 EUR

18e Eeuws Duits serviesje met Meissen Marcolini tekens en diverse schotels gemerkt met R. Marcolini 1774 - 1814. Bestaande uit: Acht kopjes, één haarlijn bij bodem. Elf schotels met R en Marcolini tek...

Duits Meissen tafelstuk
Starting price 1.400 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen tafelstuk met twee putti's, goud decor, opgewerkte bloemen. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Klassisisme . Afmeting: 47 x 31 cm ø. In goede staat.

6x Zeldzame Chinese Imari borden
Result: 400 EUR

Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...

Colenbrander schaal, Sprong
Result: 400 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Sprong. 1924. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.

Colenbrander schaal, Eenvoud
Result: 300 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Eenvoud. 1923 - 1924. Minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 x 16,3 cm ø. In goede staat.

Colenbrander schaal, Bargten
Result: 550 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Bargten. 20er Jaren. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Steil
Result: 1.100 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Woelig
Result: 325 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Woelig, A.K. 20-er jaren. Haarlijn. Afmeting: 17 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Damast
Result: 750 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Damast. 20-er jaren. Letters B. am. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.

Keramieken piedestal met bloembak
Starting price 320 EUR

Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.

2x Colenbrander vazen, Strooming
Result: 700 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander bloempotten. Decor Strooming. Met originele dozen, 1924. Afmeting: 8 x 11,8 ø cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaasje, Bloemetjes
Result: 350 EUR

Antieke kleine Ram Colenbrander vaas. Patroon Bloemetjes. 20-er jaren. Afmeting: 7,6 x 6,6 cm ø. In goede staat.

Opengewerkte Majolica schotel
Result: 135 EUR

Groot antiek opengewerkt Majolica sierbord met vogels en florale decor. Genummerd. Circa 1900. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.