This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
1794 Results
Lot: 1000

A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen

Result: 8.700 EUR

Alexei Alexeievich Harlamoff. 1840 - 1922. Russische School. Meisje met gele bloemen. Scheurtje, rechts, kant. Gemengde techniek op papier. Pastel. Afmeting: 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 4000

Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw

Result: 4.600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.


Lot: 6079

Oude/antieke penselenpot

Result: 3.250 EUR

Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.


Lot: 6161

Oude Chinese Familie Rose sierschotel

Result: 3.100 EUR

Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.


Lot: 1

Vergulde zilveren kelk

Result: 3.000 EUR

Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...


Lot: 6008

Ram Arnhem vaas 'Lappen'

Result: 3.000 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.


Lot: 3500

Bronzen Louis Seize pendule, 1800

Result: 2.750 EUR

Grote vroege vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met datum aanduiding, haan, twee Griekse vrouwen en amor. Boog of fakkel mist bij putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. ...


Lot: 2700

Antiek Japans Katana sabel

Result: 2.600 EUR

Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Circa 1850 - 1900. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.


Lot: 6000

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'

Result: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.


Lot: 3506

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

Result: 2.300 EUR

18e Eeuwse wortelnoten staande Amsterdamse klok met maanstand, datum en seconden aanduiding. Geen beelden. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 255 x 36 x 25 cm. In goede staat.


Lot: 5000

Bronzen figuur, 1900

Result: 2.000 EUR

Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...


Lot: 3504

Prachtige Franse Empire pendule, 1820

Result: 1.800 EUR

Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x...


Lot: 5003

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920

Result: 1.800 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...


Lot: 4500

Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm

Result: 1.700 EUR

Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.


Lot: 6039

Chinese lakwerk dekseldoos

Result: 1.700 EUR

19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.


Lot: 1021

G. van Emmerik, Stoomschip en zeilboot in storm

Result: 1.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.


Lot: 6001

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink'

Result: 1.500 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 3. Schilder: W.B. Decor: Flink. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Lot: 80

Gouden bouchard horloge

Result: 1.450 EUR

Pracht geelgouden horloge, 585/000, Bouchard met rechthoekige kast en een schakelband met vlindersluiting. Breedte 16 mm.ø ca 18 cm. ca 41 gram. Nieuw. WVP € 4995,-


Lot: 4284

Houtgestoken stoel, 19e eeuw

Result: 1.450 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.


Lot: 51

Platina oorhangers Art Deco

Result: 1.400 EUR

Prachtige antieke platina Art Deco oorhangers, met o.a. diamant en saffier. Lange oorhangers, met steker, rijkelijk versierd met diamanten, in briljantslijpsel en met oudslijpsel, en langwerpig geslep...


Lot: 4077

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Result: 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.


Lot: 6002

2x Grote Colenbrander vazen

Result: 1.400 EUR

Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.


Lot: 24

Groot zilveren bestek, Haags Lofje

Result: 1.300 EUR

Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...


Lot: 6244

Kapitale figuren groep Thüringen

Result: 1.300 EUR

Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.