This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Marius Bauer, Portret Mata Hari
Result: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit
Result: 8.000 EUR

Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Result: 5.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Result: 4.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken, floraal, vleermuizen en goud decor. Met etiket. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.

Commode ingelegd met ivoor
Result: 3.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse gebombeerde notenhouten Barok jachtcommode met jachttaferelen. Versierd met ivoor inleg, hout intarsia en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 83 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Lectura pendule
Result: 3.000 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen lectura pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 27 x 21 cm. In goede staat.

Zilveren muziekdoos
Result: 2.850 EUR

Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...

Staande Friese klok
Result: 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...

Bronzen beeld van Jan te Wierik
Result: 2.200 EUR

Zeldzaam bronzen beeld van Jan te Wierik op zwart marmeren sokkel. 1954 - 2002 Haaksbergen. Eén van vijf stuks. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Kapitaal Frans bronzen beeld
Result: 2.200 EUR

Kapitaal 19e eeuws Frans bronzen beeld op rood marmeren basement. Door E. Delaplanche, 1873, 1836 - 1891 en door Ferdinant Barbedienne, 1810 - 1892. Fondeur Paris, Nr. 735. Gietstempel Reduction Mecha...

Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt
Result: 2.200 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Staande Friese klok
Result: 1.900 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.

Ingelegde schatulle met zilver
Result: 1.850 EUR

Prachtige reisnecessaire met zilver. Schatulle met uit wortelnotenhout, met monograminleg, S.C. 1862.Voorzien van velouren interieur gevuld met 10 kristallen flacon voorzien van een zilveren deksel me...

Louis Seize secretaire
Result: 1.800 EUR

Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.

Stel zilveren koektrommels & onderschotels
Result: 1.750 EUR

Prachtig stel met zilveren koektrommels en onderschotels, 833/000, rond en ovaal model versierd met parelrand. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel, MT.: 1862 12 november 1887. MT.: ...

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Result: 1.750 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
Result: 1.600 EUR

Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Result: 1.600 EUR

Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.

B. van Straaten, Romantisch landschap
Result: 1.500 EUR

Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.

4x Oude Indonisische kleden
Result: 1.500 EUR

Vier oude Indonesische kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal rood met gouddraad en één keer bruin met gouddraad. Afmeting: 210 x 255 cm. In goede staat.

Chinese kruik met oren
Result: 1.405 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamanten
Result: 1.400 EUR

Elegante witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een royaal rozet bestaand uit 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopsta...

Witgouden ring met diamant
Result: 1.300 EUR

Witgouden pave ring, 585/000, met diamant. Strakke ring bezet met 3 rijen met briljant geslepen diamanten en tevens aan de zijkanten bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 1,38 ct SI/J Breed...

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet
Result: 1.300 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In goede staat.