This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Oude Franse vaas
Starting price 90 EUR

Oude handbeschilderde Franse porseleinen Empire-stijl vaas. La porcelaine de France Paris. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Starting price 125 EUR

Grote oude handbeschilderde porseleinen lampenvoet met portret naar Frans Hals en goud decor. Afmeting: 51 x 20 cm ø. In goede staat.

7x Ot en Sien figuren
Starting price 50 EUR

Zeven kunststof Ot en Sien figuren. Uitgegeven door Wolters-Noordhoff B.V. Groningen/Houten 2006. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

2x Bing en Gröndahl
Result: 50 EUR

Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Antiek lampetstel, 1930
Result: 20 EUR

Antiek Art Deco keramieken lampetstel. Circa 1930. Afmeting: 32 x 35 cm ø. In goede staat.

7x Makkumse borden
Result: 40 EUR

Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

Lot Makkums (5x)
Result: 50 EUR

Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.

2x Antieke wandborden, 1880
Starting price 50 EUR

Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

Antieke Majolica lampenvoet, 1880
Starting price 25 EUR

Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.

Antieke wandplaquette, 1915
Result: 25 EUR

Antieke bisquit porseleinen Jugendstil wandplaquette met vrouw. Circa 1915. Alleen genummerd 10. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Starting price 50 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tabakspot, 1900
Result: 30 EUR

Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.

Duits, Rosenthal servies
Result: 160 EUR

Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...

Lot antiek Chinees porselein
Result: 245 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

2x Antiek Japans porselein
Starting price 45 EUR

Twee maal antiek Japans Kutani porselein. Gesigneerd. Eén maal bord met figuren en bloemen. Eén maal tafelschaal, floraal, goud en pauw, haarscheur. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Kutani vaas, 1900
Starting price 100 EUR

Grote antieke Japanse Kutani porseleinen vaas met floraal, schildpad, goud, vogels, kraanvogels, geisha's decor. Afmeting: 55 x 31 cm ø. In goede staat.

Grote antieke Quan Yin
Starting price 500 EUR

Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Grote antieke Quan Yin
Starting price 500 EUR

Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Grote antieke Quan Yin
Starting price 500 EUR

Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot Japans serviesgoed
Starting price 30 EUR

Lot Japans serviesgoed. 31-Delen. 19e - 20e Eeuw. Drie decors. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Result: 70 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Rozenburg vaas, 1930
Starting price 55 EUR

Rozenburg Den Haag vaas. N 355. Circa 1930. Met verlopen oker/bruine glazuur. Afmeting: 12 x 10,5 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Imari
Result: 30 EUR

Twee maal antiek Imari. Eén grote sierschotel, floraal/goud decor, bodemmerk. Eén grote diepe schaal, floraal. Afmeting: ø 31 cm. / 11 x 24 cm ø. In goede staat.

2x Imari dekselpotten, 19e eeuw
Starting price 110 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpotten met florale decor. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.