This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Friese staartklok met scheepjes
Result: 120 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, wekker en bruidskrans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Vergulde houten zonneklok
Result: 80 EUR

Vergulde houten zonneklok met electrisch uurwerk (accu). 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.

Antiek Schwarzwald klokje, 1915
Result: 110 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald Jugendstil klok met figuren voorstelling. Circa 1915. Afmeting: 39 x 16 x 11 cm. In zeer goede staat.

Oude notenhouten zaagklok
Result: 120 EUR

Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald klok
Result: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met op metaal geschilderd schilderij landschap. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Belgische ijkklok voor duiven klokken
Result: 220 EUR

Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Staande Friese klok
Result: 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...

Engelse staande klok, 19e eeuw
Result: 65 EUR

19e Eeuwse Engelse staande klok. Met eikenhout en mahonie klokkast. Eén-daags. Afmeting: H 226 cm. In goede staat.

Antieke Duitse staande klok
Result: 90 EUR

Antieke Duitse 19e eeuwse staande klok. Huwelijk tussen Schwarzwald uurwerk en Biedermeier berkenhouten klokkast. Wormbeval. Afmeting: 240 x 50 x 26 cm. In matige toestand.

Marmeren Charles Dix pendule
Result: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse wit-marmeren Neo Gothische Charles Dix pendule met vergulde slinger en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje van ornament af, maar erbij. Afmeti...

Antieke Franse bureauklok, 1880
Result: 90 EUR

Antieke Franse bureauklok met barometer en thermometer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Compositie metaal. Afmeting: 37 x 38 x 10 cm. In goede staat.

Messing tafelklok, 1880
Result: 100 EUR

Neo Gotische messing belvormige tafelklok met druivenranken, figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, stil uurwerk. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.

Franse Louis Seize pendule, 1800
Result: 150 EUR

Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antiek vogelkooi klokje, 1920
Result: 80 EUR

Antiek messing vogelkooi klokje met vogeltje en bol met tijdaanduiding. D.P. No. 60694. Circa 1920. Functie niet getest. Veer goed. Afmeting: 13 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw
Result: 200 EUR

19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Kleine Franse pendule, 19e eeuw
Result: 30 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse pendule met figuur. Compositie metaal. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Staande klok, 1920
Result: 50 EUR

Antieke Duitse Junghans eikenhouten staande klok. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.

Jugendstil regulateur, 1915
Result: 15 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.

Antieke Junghans regulateur, 1890
Result: 25 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en datumaanduiding + harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.

Franse comtoise staande klok
Result: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, 1725
Result: 250 EUR

Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

2x Antieke tafelklokjes, 1900
Result: 100 EUR

Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise , 19e eeuw
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Franse stations comtoise met halfuur/slag, vouwslinger, repetitie en ankergang. Afmeting: 40 x 26 x 15 cm. In goede staat.