Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Moderne design glazen haan in de stijl van Murano. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Zeven-delige kristallen karafset. Geëtst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Swarovski luipaard (217093) uitgevoerd in helder kristal, l.: 13,5cm. In goede staat, met originele doos en certificaat.
Swarovski Colombine (242032), jaarstuk 2000 SCS. Tweede jaarstuk in de serie maskerade, uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel ...
Twee delen Swarovski: 1x Dwergpapegaaien (199123), uitgevoerd helder kristal op mat kristallen tak met fire-opal kristallen snavels 9x5x5cm. (met originele doos) en 1x Vogelbad (010029), uitgevoerd i...
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
Lot antiek waaier kristal. Bestaande uit: Verdeelschaal + limonadeset. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 - 35 cm ø. In goede staat.
Swarovski "Arabisch Volbloed" (221609) uitgevoerd in helder kristal met staart en manen van mat kristal. Het geheel staat op een basis van mat kristal, ca. 11x9cm. In goede staat met originele doos.
Swarovski zilverreiger (221627), uitgevoerd in helder kristal met amberkleurige snavel en zwarte veren op zijn kop. H.: 14cm. In goede staat met originele doos.
Swarovski Astro dekseldoos (210793), uitgevoerd in mat kristal. Het handvat is in de vorm van een asterbloem met 3 blauwe stenen ø10cm. Bevat tevens diverse hartvormige kristallen. In goede staat met ...
Vijf maal antieke glazen karaffen. Deels beschilderd. Circa 1910. Eén chip. Afmeting: H 20 - 31 cm. In goede staat.
Swarovski giraffebaby (236717) uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen, H.: 13,9cm. In goede staat met originele doos.
Twee delen Swarovksi: 1x Pareloester (014389) uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal met wit kristallen parel ca. 6x5cm. en 1x Roodkapje met mandje (191695) uitgevoerd in helder kristal met mat hoo...
3 Delen Swarovski: 1x Jachtluipaard (183225) met originele doos, uitgevoerd in helder kristal H.: ca. 10cm., 1x uil (010022) in originele doos met gematteerd gezeicht en gele ogen, ca. 5x6cm. en 1x ja...
Swarovski tijger (220470), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen. ca. 13x6,5cm. In goede staat met originele doos.
Twee delen Swarovski: 1x Kerstman (221362), uitgevoerd in helder en mat kristal met blauwe ogen H.: 6,5cm. en 1x Arreslee, uitgevoerd in helder kristal met kerstboompje (rode pakjes missen), 11x4,5x5c...
Twee delen Swarovski: 1x Sneeuwman (zonder glitters) 250229, uitgevoerd in helder en mat kristal, oranje wortel (Sun kristal) als neus, ogen en knopen van Jet kristal. 5,9x5,4cm. en 1x Zwanenfamilie (...
Vier Italiaanse, kantige, Murano glazen vazen door Flavio Poli. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Drie kristalglazen Primavera Cristallo Italia stopkaraffen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Dame met blauw in originele doos. Afmeting: 14,5 x 17 x 28 cm. In goede staat.