This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Copier Leerdam cactuspot
Result: 80 EUR

Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.

2x Murano vazen
Result: 85 EUR

Twee grote oude kristalglazen vazen. Groen-bruin. Tweede helft 20e eeuw. Murano. Afmeting: 28 -31 cm. In goede staat.

Lot oud glas/kristal
Result: 20 EUR

Lot oud glas/kristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee speeldoosjes, zwaan en olifant. Eén paper weight, Val St. Lambert. Eén paper weight, paardenhoofd. Drie zwanen. Twee flacons. Afmeting: 5 - 12 cm. I...

3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Result: 20 EUR

Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.

8x Paperweight
Result: 80 EUR

Acht oude glazen bollen. Paperweight. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Enkele chips. Afmeting: ø 4,5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Result: 20 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Moderne glazen design vaas
Result: 80 EUR

Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 17 cm. In goede staat.

Swarovski jaarstuk, Tijger
Result: 170 EUR

Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Tiger Endagered Wildlife met certificaat in originele doos 2008 - 2010. Afmeting: 14 x 21,5 x 22,5 cm. In goede staat.

R. Lalique glazen vaas
Result: 120 EUR

R. Lalique gematteerde glazen vaas. Vrouwelijke naakte figuren. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

5x Antieke glazen karaffen
Result: 60 EUR

Vijf maal antieke glazen karaffen. Deels beschilderd. Circa 1910. Eén chip. Afmeting: H 20 - 31 cm. In goede staat.

2x Swarovski panda's
Result: 125 EUR

Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.

4x Antiek (draad)glas + zilver
Starting price 50 EUR

Vier maal antiek (draad)glas. Circa 1900. Eén maal gematteerd glas met zilveren dop. Drie maal draadglas met vernikkeling. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur van glas
Result: 35 EUR

Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.

Antieke gegraveerde fles 1888
Starting price 40 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.

7x Antieke Roemers met spreuk
Starting price 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Glazen Carl Faberge kandelaren
Starting price 100 EUR

Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Starting price 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Starting price 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Starting price 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

Moderne glazen design vaas
Starting price 50 EUR

Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 15 cm. In goede staat.

Glazen design stier
Result: 45 EUR

Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.

10-Delige glazen bowlstel
Starting price 40 EUR

Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

Glazen design haan
Result: 35 EUR

Moderne design glazen haan in de stijl van Murano. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Karaffen met zilverwerk
Starting price 40 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse gegraveerde kristallen karaffen met 925 zilveren plaquettes. Brandy en Port. Aanslag. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.