This website uses cookies

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

4-Delige tuinset
Result: 90 EUR

Oude bijzettafel met tegels
Result: 20 EUR

Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.

Antieke mahonie vitrine, 1880
Result: 300 EUR

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800
Result: 425 EUR

3x Moderne glazen verzamelvitrines
Result: 110 EUR

Oosterse rooktafel
Result: 40 EUR

Oude Engelse breakfront boekenkast
Result: 150 EUR

Wortelnoten porseleinkast
Result: 330 EUR

Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische naaitafel, 1930
Result: 60 EUR

Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Schrijftafel met wangen, 1870
Starting price 100 EUR

Antieke Engelse bijzettafel met marmeren blad
Result: 110 EUR

18e Eeuwse armleunstoel
Result: 150 EUR

18e Eeuwse notenhouten houtgepinde armleunstoel met gobelin stoffering. Afmeting: 129 x 70 x 64 cm. In goede staat.