This website uses cookies

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet 4000
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

Result:

1.300 EUR

Sold
Eiken Empire kast , 1820 4001
Eiken Empire kast , 1820

Result:

600 EUR

Sold
Louis Seize secretaire 4002
Louis Seize secretaire

Result:

1.800 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet 4003
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Starting price 1.500 EUR
18e Eeuws kabinet met beslag 4004
18e Eeuws kabinet met beslag
Starting price 1.500 EUR
Sold
Vergulde historisme spiegel 4005
Vergulde historisme spiegel

Result:

300 EUR

Sold
Commode ingelegd met ivoor 4006
Commode ingelegd met ivoor

Result:

3.100 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast 4007
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast
Starting price 1.500 EUR
2x 19e Eeuwse Empire stoelen 4008
2x 19e Eeuwse Empire stoelen
Starting price 800 EUR
Sold
Hollandse vitrinekast 4009
Hollandse vitrinekast

Result:

600 EUR

Hollandse porseleinkast 4010
Hollandse porseleinkast
Starting price 1.000 EUR
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw 4011
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw
Starting price 550 EUR
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw 4012
Starting price 550 EUR
Sold
Antiek wortelnoten damessecretaire 4013
Antiek wortelnoten damessecretaire

Result:

275 EUR

Sold
Vitrinekast met brons 4014
Vitrinekast met brons

Result:

350 EUR

Sold
Hoek-vitrinekast 4015
Hoek-vitrinekast

Result:

300 EUR

Louis Seize kabinet, 18e eeuw 4016
Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Starting price 1.700 EUR
Sold
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast 4017
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast

Result:

450 EUR

Beschilderd tafelblad 'Ameland' 4018
Beschilderd tafelblad 'Ameland'
Starting price 450 EUR
Sold
Antiek Duits schrijfbureau, 1920 4019
Antiek Duits schrijfbureau, 1920

Result:

400 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal 4020
Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
Starting price 250 EUR
Porseleinkast met intarsia 4021
Porseleinkast met intarsia
Starting price 800 EUR
Franse commode van rozenhout 4022
Franse commode van rozenhout
Starting price 450 EUR
Frans kastje van rozenhout 4023
Frans kastje van rozenhout
Starting price 500 EUR
Antiek Frans bureau, 1900 4024
Antiek Frans bureau, 1900
Starting price 500 EUR
4-Delig dubbelzijdig kamerscherm 4025
4-Delig dubbelzijdig kamerscherm
Starting price 1.400 EUR
Antiek Frans damesbureau, 1890 4026
Antiek Frans damesbureau, 1890
Starting price 200 EUR
Sold
Zeeuwse kast, 19e eeuw 4027
Zeeuwse kast, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Rozenhouten 2-deurs linnenkast 4028
Rozenhouten 2-deurs linnenkast
Starting price 375 EUR
Sold
Rozenhouten side board 4029
Rozenhouten side board

Result:

275 EUR

Eiken Gründer bureau 4030
Eiken Gründer bureau
Starting price 375 EUR
4x Antieke stoelen, 1920 4031
4x Antieke stoelen, 1920
Starting price 750 EUR
Sold
Antiek notenhouten secretaire 4032
Antiek notenhouten secretaire

Result:

250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten trumeaux 4033
19e Eeuwse mahoniehouten trumeaux
Starting price 250 EUR
Antieke commode, 1900 4034
Antieke commode, 1900
Starting price 70 EUR
Sold
19e eeuws eiken kabinet 4035
19e eeuws eiken kabinet

Result:

350 EUR

Zeldzame beschilderde wieg 4036
Zeldzame beschilderde wieg
Starting price 350 EUR
Sold
18e Eeuwse eiken pastoorskast 4037
18e Eeuwse eiken pastoorskast

Result:

450 EUR

Sold
Wortelnoten Hollands secretaire 4038
Wortelnoten Hollands secretaire

Result:

550 EUR

Sold
Antieke halspiegel, 1900 4039
Antieke halspiegel, 1900

Result:

275 EUR

Sold
4x Notenhouten Barok stoelen 4040
4x Notenhouten Barok stoelen

Result:

300 EUR

18e Eeuwse ladenkast 4041
18e Eeuwse ladenkast
Starting price 150 EUR
Sold
Eiken linnenpers, 19e eeuw 4042
Eiken linnenpers, 19e eeuw

Result:

220 EUR

Sold
Eiken 18e eeuws Barok secretaire 4043
Eiken 18e eeuws Barok secretaire

Result:

275 EUR

Sold
18e Eeuwse Barok commode 4044
18e Eeuwse Barok commode

Result:

275 EUR

Eiken Louis Seize commode 4045
Eiken Louis Seize commode
Starting price 200 EUR
Eiken 4-laden commode 4046
Eiken 4-laden commode
Starting price 200 EUR
Sold
17e Eeuws sideboard 4047
17e Eeuws sideboard

Result:

700 EUR

Sold
Biedermeier kast met spiegels 4048
Biedermeier kast met spiegels

Result:

150 EUR

Sold
Chinese hocker 4049
Chinese hocker

Result:

150 EUR

Sold
Chinese hocker 4050
Chinese hocker

Result:

160 EUR

Sold
Engelse tafel met wangen 4051
Engelse tafel met wangen

Result:

125 EUR

Sold
19e Eeuwse stoel met wapen 4052
19e Eeuwse stoel met wapen

Result:

150 EUR

Sold
18e Eeuws Louis Quinze kabinet 4053
18e Eeuws Louis Quinze kabinet

Result:

400 EUR

Antieke Engelse hoekkast (mahonie) 4054
Antieke Engelse hoekkast (mahonie)
Starting price 180 EUR
Grote uitneembare boekenkast 4055
Grote uitneembare boekenkast
Starting price 300 EUR
Kersen Biedermeier-stijl bank 4056
Kersen Biedermeier-stijl bank
Starting price 600 EUR
19e Eeuwse miniatuur porseleinkast 4057
19e Eeuwse miniatuur porseleinkast
Starting price 350 EUR
Sold
Duitse Gründerzeit linnenkast, 1880 4058
Duitse Gründerzeit linnenkast, 1880

Result:

225 EUR

Japans kamerscherm 4059
Japans kamerscherm
Starting price 250 EUR
Sold
Hollandse eiken orgelgebogen commode 4060
Hollandse eiken orgelgebogen commode

Result:

120 EUR

Hollandse penantkast, 19e eeuw 4061
Hollandse penantkast, 19e eeuw
Starting price 100 EUR
Sold
Wortelnoten porselein kast 4062
Wortelnoten porselein kast

Result:

200 EUR

Sold
Horrix bibliotheekbank 4063
Horrix bibliotheekbank

Result:

275 EUR

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw 4064
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Starting price 300 EUR
Sold
Antiek Drents kabinet, 1800 4065
Antiek Drents kabinet, 1800

Result:

500 EUR

Sold
Hollandse bonheur, 1860 4066
Hollandse bonheur, 1860

Result:

240 EUR

Hollands Hindelopen kastje 4067
Hollands Hindelopen kastje
Starting price 150 EUR
19e Eeuws voetenbankje 4068
19e Eeuws voetenbankje
Starting price 100 EUR
Sold
Antieke Franse/Mechelse vitrinekast 4069
Antieke Franse/Mechelse vitrinekast

Result:

300 EUR

Sold
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement 4070
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement

Result:

450 EUR

Sold
Engelse 2-delige boekenkast 4071
Engelse 2-delige boekenkast

Result:

375 EUR

Louis Philippe-stijl vitrinekast 4072
Louis Philippe-stijl vitrinekast
Starting price 200 EUR
Sold
19e Eeuwse halbank 4073
19e Eeuwse halbank

Result:

250 EUR

18e Eeuwse Barok secretaire 4074
18e Eeuwse Barok secretaire
Starting price 300 EUR
Sold
Duitse commode 4075
Duitse commode

Result:

140 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist 4076
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist
Starting price 225 EUR
Sold
3-Zits Chesterfield bank 4077
3-Zits Chesterfield bank

Result:

500 EUR

Sold
2-Zits Chesterfield bank 4078
2-Zits Chesterfield bank

Result:

325 EUR

Sold
Chesterfield oorfauteuil 4079
Chesterfield oorfauteuil

Result:

200 EUR

Antieke Franse commode, 1880 4080
Antieke Franse commode, 1880
Starting price 250 EUR
Antieke olifant tafel 4081
Antieke olifant tafel
Starting price 250 EUR
Sold
Secretaire, Louis Philippe 4082
Secretaire, Louis Philippe

Result:

200 EUR

Sold
Hollandse Empire tafel 4083
Hollandse Empire tafel

Result:

100 EUR

Hollandse Barok secretaire, 19e eeuw 4084
Hollandse Barok secretaire, 19e eeuw
Starting price 200 EUR
Antieke 19e eeuwse schildersezel 4085
Antieke 19e eeuwse schildersezel
Starting price 250 EUR
Sold
Klein Drents eiken kabinet, 1800 4086
Klein Drents eiken kabinet, 1800

Result:

400 EUR

Sold
Wortelnoten porseleinkast 4087
Wortelnoten porseleinkast

Result:

200 EUR

Sold
Halve-maan klaptafel, 1800 4088
Halve-maan klaptafel, 1800

Result:

170 EUR

Sold
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760 4089
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760

Result:

1.750 EUR

Sold
Bijzettafel met zwanen 4090
Bijzettafel met zwanen

Result:

50 EUR

Sold
Italiaanse salontafel 4091
Italiaanse salontafel

Result:

60 EUR

Italiaanse commode met intarsia 4092
Italiaanse commode met intarsia
Starting price 80 EUR
Sold
Wortelnoten commode 4093
Wortelnoten commode

Result:

70 EUR

Sold
Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw 4094
Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw

Result:

350 EUR

Sold
2x Houtgestoken armleunstoelen, 1920 4095
2x Houtgestoken armleunstoelen, 1920

Result:

100 EUR