This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Lot spekstenen beeldjes
Result: 1.300 EUR

Groot lot oude/antieke diverse Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Signaturen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

9x Chinese miniatuur vaasjes
Result: 375 EUR

Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Familie Rose bord
Result: 700 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Result: 1.600 EUR

Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.

4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw
Result: 255 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

2x Hollandse vazen
Result: 50 EUR

Twee Hollandse keramieken geglazuurde vazen. Eén maal Zaalberg de Rijn Leiderdorp vaas, wit gestippeld. Eskaf model Art Deco vaas, groen-zwarte glazuur, Cornelis van der Sluys 1928. Afmeting: 19 - ø 2...

Lot Herend porselein (8x)
Result: 135 EUR

Acht delen oud Herend porselein met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zeven borden, één tablet. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.

14x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw
Result: 450 EUR

Veertien 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor + bodemmerk. Eén bord gekramt. Vijf borden minimale chips. Acht borden randglazuur schades. Afmeting: ø 21,7 cm. In redel...

Chinese Kangxi theebus, 1800
Result: 525 EUR

Chinees porseleinen theebus. Kangxi gemerkt. Circa 1800. Vier tekens met Lange Lijs en zilveren montuur, 833/000, versierd met graveerwerk en bloemapplique. MT.: Vermoedelijk Jan de Groot, Rotterdam, ...

6x Antieke Chinese kop en schotels
Result: 675 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuwse bordjes
Result: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

7x Antieke Chinese kopjes
Result: 100 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...

Grote Herend presenteerschaal
Result: 70 EUR

Grote Herend porseleinen presenteerschaal met floraal en goud decor. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.

Chinees kaststel
Result: 285 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...

2x Kantonese kommen, 19e eeuw
Result: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kommen met figuren en florale decor. Afmeting: 7 x 15,2 cm l. In goede staat.

Chinees terracotta paard
Result: 300 EUR

Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Result: 250 EUR

Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen vazen
Result: 160 EUR

Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...

3x Chinees porseleinen vaasjes
Result: 325 EUR

Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Result: 5.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.

Grote antieke Majolica bloempot
Result: 700 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kop en schotels (5x)
Result: 275 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek aardewerk, 1900
Result: 35 EUR

Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...

Lot antiek Chinees porselein
Result: 245 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...