This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel
Result: 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 17e eeuw, Hollandse School. Gevecht in taveerne na kaartspel. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant
Result: 300 EUR

Hendrik Breedveld. 1918 - Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Marius Bauer, Portret Mata Hari
Result: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.

Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven
Starting price 500 EUR

Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.
Starting price 750 EUR

A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit
Result: 8.000 EUR

Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Starting price 450 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands zeegezicht
Result: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Starting price 500 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Result: 700 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.
Result: 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1850. Biedermeier. Prinses met hofdame op balkon. Scheurtje rechts bovenin. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 105 cm. In redelijk/goede staat.

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Starting price 500 EUR

Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats
Result: 410 EUR

Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Starting price 1.200 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis
Starting price 1.000 EUR

J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.

18e Eeuws religieus schilderij, De biecht
Result: 550 EUR

Groot 18e eeuws religieus schilderij. Duitse School. Koningin van Bohemen met engel St. Jean. Provenande Chanoinesses de Jupille pres Liege. De biecht. Olieverf op linnen. Eén restauratieplek en één s...

Ongesigneerd, Dame met roos
Result: 220 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Dame met roos. Gaatje + doek los van spieraam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

C. Raaphorst, Poezen
Starting price 1.650 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Result: 500 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's
Starting price 150 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht
Result: 375 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Starting price 600 EUR

Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.

J.E. Akkeringa Jr., Zonnig boeren huis
Starting price 750 EUR

J.E. Akkeringa Jr. 1894 - 1983. Zonnig boeren huis met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 58 cm. In goede staat.

B. van Straaten, Romantisch landschap
Result: 1.500 EUR

Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.