This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel
Result: 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 17e eeuw, Hollandse School. Gevecht in taveerne na kaartspel. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant
Result: 300 EUR

Hendrik Breedveld. 1918 - Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Marius Bauer, Portret Mata Hari
Result: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.

Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven
Starting price 500 EUR

Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.
Starting price 750 EUR

A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit
Result: 8.000 EUR

Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Starting price 450 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands zeegezicht
Result: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Starting price 500 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Result: 700 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.
Result: 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1850. Biedermeier. Prinses met hofdame op balkon. Scheurtje rechts bovenin. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 105 cm. In redelijk/goede staat.

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Starting price 500 EUR

Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Gregor von Bochmann, Herders met paarden bij drenkplaats
Result: 410 EUR

Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Starting price 1.200 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis
Starting price 1.000 EUR

J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.

18e Eeuws religieus schilderij, De biecht
Result: 550 EUR

Groot 18e eeuws religieus schilderij. Duitse School. Koningin van Bohemen met engel St. Jean. Provenande Chanoinesses de Jupille pres Liege. De biecht. Olieverf op linnen. Eén restauratieplek en één s...

Ongesigneerd, Dame met roos
Result: 220 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Dame met roos. Gaatje + doek los van spieraam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

C. Raaphorst, Poezen
Starting price 1.650 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Result: 500 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's
Starting price 150 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht
Result: 375 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Starting price 600 EUR

Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.

J.E. Akkeringa Jr., Zonnig boeren huis
Starting price 750 EUR

J.E. Akkeringa Jr. 1894 - 1983. Zonnig boeren huis met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 58 cm. In goede staat.

B. van Straaten, Romantisch landschap
Result: 1.500 EUR

Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Arabieren te paard
Starting price 300 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Th. Pater, Duits riviergezicht
Starting price 250 EUR

Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.

E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen
Starting price 350 EUR

E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Larens interieur
Starting price 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Starting price 400 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

Josef Israëls, Gebed voor maaltijd
Starting price 4.500 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Portret
Starting price 375 EUR

Onduidelijk. Italiaans 18e - 19e eeuws portret met goudverf. Lijst later. Olieverf op linnen. Afmeting: 12,5 x 12,8 cm. In goede staat.

J. Jelgerhuis, Fries interieur met handwerkende vrouw
Starting price 750 EUR

J. Jelgerhuis, 1821. 1770 - 1836. Fries interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24,5 cm. In goede staat.

A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen
Starting price 400 EUR

A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Plasgezicht
Result: 350 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Plasgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 76 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren
Starting price 500 EUR

Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Charles P. Gruppe, Boerenschuur
Starting price 475 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Holtrop, Hollands heidegezicht
Result: 450 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Dirk Jansen, Windmolen met kippen
Starting price 180 EUR

Dirk Jansen. 1878 - 1932. Windmolen met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

J. Wolski, Paardengespan in sneeuw
Starting price 600 EUR

J. Wolski. 1907 - 1990. Paardengespan in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Hans Truien, Expressionistisch
Result: 500 EUR

Hans Truien, 1980. 1928 - 2005. Expressionistisch figuratieve voorstelling met bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht
Result: 600 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Starting price 400 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

Piet Bouter, Herder bij zijn schapen
Result: 200 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Herder bij zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Starting price 150 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

Lucien Frank, Stadsgezicht bij avond
Starting price 1.200 EUR

Lucien Frank. 1857 - 1920. Franse School. Stadsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25,5 x b 18,5 cm. In goede staat.

A. Karssen, Hollands ijsgezicht
Starting price 1.000 EUR

Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.

J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Starting price 400 EUR

J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Stilleven met boeddha, waaier etc.
Starting price 100 EUR

Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Starting price 200 EUR

Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven
Starting price 450 EUR

Johan Ernst Bäumer. 1870 - 1919. Landschap met schaapskudde en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Sermain, Aap is honden aan het luizen
Starting price 500 EUR

Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Sermain, Twee honden bij muizenval
Starting price 500 EUR

Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Hollands havengezicht
Starting price 500 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.

Toegeschreven verso J.H. Weyns
Result: 150 EUR

Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Toegeschreven. Verso J.H. Weijns Rotterdam. Boerenhuis onder de bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Springtime is here
Starting price 800 EUR

Walasse Ting '89. Nr. 45/50. 1929 - 2010. Springtime is here. Lithografie op papier. Afmeting: 100 x 100 cm. In goede staat.

P.G. van Os, Boerenhoeve met vee
Starting price 1.400 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Boerenhoeve met vee en werkende boerenfamilie. Vlek in lucht. Aquarel op papier. Afmeting: 64 x 47 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad
Result: 500 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.

A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen
Result: 205 EUR

Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser schilt aardappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Bleys, Volendamse visser in interieur
Result: 225 EUR

Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam
Result: 400 EUR

Hendrik Wilhelm Paradys. 1894 - Buitenhavenweg Schiedam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 61 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Jongen met geiten
Starting price 350 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Boerenjongen met geit en schaap
Starting price 400 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Boerenjongen met geit en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 51 cm. In goede staat.

Wim Nefkens, Schaapskudde met herder
Starting price 100 EUR

Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

H. Heyligers, Boeren familie in interieur
Result: 625 EUR

H. Heyligers. 1877 - 1967. Boeren familie in interieur, eten serveren. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Carpentero, Landschap met schapenfamilie
Starting price 600 EUR

G. Carpentero. 1820 - 1874. 19e Eeuw. Landschap met schapenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam
Result: 220 EUR

Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht met haven
Starting price 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiquarische boeken met illustraties Willy Sluiter
Result: 50 EUR

Vier antiquarische Hollandse boeken met illustraties Willy Sluiter en Piet v.d. Hem + originele schets Willy Sluiter uit 1934. Boek 1: Twee zwervers door de grote wereld. Boek 2: Benito de jonge zwerv...

Ongesigneerd, Portret edele dame
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

J. Korthals, Amsterdamse gracht
Starting price 1.200 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien
Starting price 1.000 EUR

H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Brandersbuurt Schiedam
Starting price 250 EUR

Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Brandersbuurt Schiedam. Potlood tekening op papier. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.

C. van Assendelft, Figuren trekken trekschuit
Result: 500 EUR

Cornelis van Assendelft. 1870 - 1945. Figuren trekken trekschuit. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.

J. Boekhoudt, Hollands wintergezicht
Result: 100 EUR

J. Boekhoudt. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vissers bij fuiken
Result: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso monogram. Vissers bij fuiken. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.

B. Poppelman, Jachthond
Result: 250 EUR

B. Poppelman. Wild en natuurschilder. Jachthond bij drie jonge konijntjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Bergpad met herders en schapen
Starting price 800 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.

Jacob E. Paans, Dame in klederdracht
Result: 120 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Tweede helft 19e eeuw. Dame in klederdracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren
Result: 200 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Hollandse gracht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Jacob E. Paans, Paardenkar in de duinen
Result: 150 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Paardenkar in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Whaam
Starting price 140 EUR

Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Whaam
Starting price 140 EUR

Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.

Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem
Result: 750 EUR

Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.

Lammert v.d. Tonge, Boeren interieur
Starting price 300 EUR

Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur
Starting price 200 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Starting price 150 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

J.F. Vreudt? Man in wijnkelder
Starting price 120 EUR

J.F. Vreudt? Circa 1980. Duitse School. Man in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam
Result: 300 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

W. v.d. Burgh, Russisch paardengespan in volle draf
Result: 440 EUR

W. v.d. Burgh. Circa 1930. Russisch paardengespan in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die neunte Plage der Egypter
Result: 75 EUR

18e Eeuwse gravure. La neuvieme plaie d'Egypte. Die neunte Plage der Egypter. Handingekleurde gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen
Starting price 120 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt
Result: 2.200 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Reisgezelschap met soldaten
Starting price 800 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Reisgezelschap met vele soldaten bij herberg. Oude bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 44 cm. In goede staat.

S.T. Voorn Boers, Stilleven met fruit
Starting price 800 EUR

S.t. Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Riviergezicht bij avond met ophaalbrug
Starting price 200 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Riviergezicht bij avond met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

P. Armati, Portret jonge dame
Starting price 100 EUR

P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.